Arama sonuçları: *

1. miabeyefendi

4070s 5600x li sistemim nasıl?

Sistem satın alındı mı? Alınacak mı? Alınacak ise bütçe nedir?
  2. miabeyefendi

27 k laptop önerisi oyun için

Önerim: Lenovo LOQ 15IAX9 83GS001TTR i5-12450HX 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6"
  3. miabeyefendi

1 Haftalık RTX 4060 Sistemimde Drop Sorunu

Evet lakin ayarlardan sıfırlamak bizim Temiz Kurulum (Hard Format) dediğimiz işlemi sağlamıyor, sadece görünürde aktif olarak kullandığın Kullanıcıyı Sıfırlamış oluyorsun. SFC ve DISM komutları ile windows onarım yapabilirsin fakat problemin direkt Driver ve Windows tabanlı olduğunu düşünüyorum...
  4. miabeyefendi

Hmm anladım, o zaman biraz yorulacaksınız. Öncelikle min 16gb bir USB bulmanızı öneriyorum. İlk olarak Rufus indirin, ardından Windows 10 22H2 Build 19045.***** indireceğiz Media Creation Tool sayfasına gidin, Opera'da "Öğeyi denetle" Mozilla Firefox'da "Denetle" Microsoft Edge ve Chrome'da...
  5. miabeyefendi

Çözüldü✓ Bilgisayar topluyorum tavsiyeniz ya da yanlış gördüğünüz bir şey var mıdır?

Gayet uygun yeterli olacaktır, seçtiğiniz soğutucu zaten BO3 üründen bir tanesi gayet güzel. Yeterliliği sormuşsunuz Oğuzhan Yücel doğru yanıtı vermiş zaten, kasa işi biraz keyfi seçimler hani zaten hemen hemen herşeyi karşılıyor o yüzden ona ve psu'ya bir görüş düşünmedim. Zaten daha kötü bir...
  6. miabeyefendi

Çözüldü✓ Bilgisayar topluyorum tavsiyeniz ya da yanlış gördüğünüz bir şey var mıdır?

Merhaba! Parçaları tek tek alarak ilerlemek de mantıklı bir yaklaşım. Seçtiğiniz parçalar genel olarak iyi, ancak bazı noktalarda iyileştirmeler ve değişiklikler yapılabilir diye düşünüyorum. Bu tarz sistemlerde "X" olmayan işlemci modeli kullanmak hakaret gibi görüyorum Ryzen 5 7600X tercih...
  7. miabeyefendi

Ryzen 7 7800x3d rtx 4080 1080p de darboğaz yaparmı?

Merhaba! Ryzen 7 7800X3D ve RTX 4080 gibi güçlü bir işlemci ve ekran kartını 1080P çözünürlükte kullanmak algılayacağınız şekilde bir darboğaz yaratmaz burada karşımıza çıkan husus performans bakımından oynanacak oyuna, yapılacak işleme göre performans değişikliği olacaktır diyebilirim...
  8. miabeyefendi

BIOS tuşunu bulanmıyorum.

Merhaba, FN tuşu ile beraber basma sorun yaratır mı bilmiyorum ama bazı Laptop modellerinde gerekli olduğun anımsar gibiyim. Bu bir sorun olabilir mi? Bios başlangıç ile beraber gelen ekranında klavyeyi tanıyorsa sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Fakat farklı yollar ilede girebilirsin CMD...
  9. miabeyefendi

7900X ve 4070S'li sistem sizce nasıl?

Selam! Bazı hususları göz önüne almak gerekli, öncelikle böyle bir sisteme ihtiyaç duyma sebebin nedir? Gerekli mi? Eğer ki bunların gerekli ve bu şekilde olması gerektiğine inanıyorsan ve işini bu ayarda bir sistemin göreceğini düşünüyorsan ona göre yorumlarda bulunacağım.
  10. miabeyefendi

Selam! Gördüğüm kadarı ile 2 farklı model ram kullanıyorsun, ram her zaman marka-model denk olmadığı hususlarda problem yaratabiliyor. Sorunun ana kaynağı direkt olarak bu olabilir, tek modül ile deneyip gözlemlemeni tavsiye ediyorum. Bu husus dışında bazı hususlar önemli, PSU marka model ve...
  11. miabeyefendi

Kendi kendine masaüstüne dönüyor

Bende de aynı problem var, Razer mi kullanıyoruz? Sanki uygulamasını kapatınca çözüldü gibi...
Top Bottom