Arama sonuçları: *

1. E

Öneri Sizce hangi laptop daha iyi

15 bin civarına başka hangi laptopu alabilirim?
  2. E

Fiyatı sıkıntı değil 15bin civarı fiyattan alıcam iksinide.Hangisini almak mantıklı benim için o önemli.
  3. E

fiyatına takılma fiyatı sıkıntı değil 1668152891 Hp laptopun ekran kartı 60w imiş,Acerinki 75w.Acere sıcak bakıyorum ama
  4. E

Fiyatlara takılmayın ikiside benim için aynı fiyat...
  5. E

Bilgisayar kasasında az da olsa elektrik var.

Evde toprak yok.Pc de kasada elektrik çarpmıyo ama çok az kontrol kalemini yakıyor.Bu hali ile kullansam bir sıkıntı yaratırmı.Bu arada yeni fark ettim elektrik olayını muhtemelen aldığımdan beri bu durumda 1.5 sene önce aldım
  6. E

PC açılırken no signal veriyor

hayır 2 3 defa denedim 1621870083 sadece yazmak içi yazmışsın kusura bakmada açılmış diye yazdım zaten 2 3 defa denedim dedim de yazmışım sence nası oraya takayım
  7. E

PC açılırken no signal veriyor

Daha demin pc ye sadece hava tuttum uzaktan taktım kabloları açtım pc yi monitörde hiç hareketlenme olmadı.Kabloyu söktüm çıkardım reset attım ondan sonra düzeldi ama her açılışta yapıyor.
  8. E

Klavye ye çay döküldü

baktım şimdi dökülen yerdr delik yok karta inmemiş büyük ihtimalle
  9. E

Klavye ye çay döküldü

evet 1621322619 sabah uyku sersemliğiyle tam hatırlamıom ama klayenin üstünde kaldı öay alta çok inmedi
  10. E

Klavye ye çay döküldü

tamamdır
  11. E

Klavye ye çay döküldü

yok heralde spk 8614 klavye
  12. E

Klavye ye çay döküldü

Geceden kalma çay bardağı vardı dibinde çok az çay kalmış o bardak devrildi sabah.Çok az klavye ye geldi çoğunu mousepad emdi zaten. Direk ters çevirdim keytest yaptım dökülen yere çalışıyo bir sıkıntı yok.Yinede ters çevirip bıraktımda bi sıkıntı olmaz değilmi?
  13. E

PC açılırken siyah ekranda kalıyor

Ara sıra oluyo bu mouse imleci fon gözükmüyo Ctrl alt del yaptım bişey olmadı
  14. E

RX 580 VS GTX 1650 SUPER

1650s daha güncel bir kart
  15. E

Yeni ssd taktım görünmüyor

Bu arkadaş anlatmış yada gir yt ye yaz izle basit zaten
  16. E

Yeni ssd taktım görünmüyor

Yapılandırdın değilmi? Biosta gözüküyormu
  17. E

İtopya dan Alışveriş Yapılır mı ??

Sabah 9 da ara direk alıyo
  18. E

İtopya dan Alışveriş Yapılır mı ??

Geçen sene PC aldım acıbadem gitmiştim akşam 7 de gel al dediler gittim aldım son zamanlarda bi problemden dolayı itopya ya götürdüm tam 21iş günü sonrasında aldım PC yi sorun yoktu kargo sürecini fln bilmiyorum aldığımda garantiye fln PC yi ben alıp bıraktım müşteri hizmetlerinde ilk aradığımda...
  19. E

ets 2 oyununda kaç fps alabilirim

Low ayarlarda 20 Max 30 FPS fln online dersen hiç girme
  20. E

Driver Booster kullanılır mı ?

Güncel sürücü kurmuyor,saçma sapan sürücüler kuruyor.Kullanmayın.
Top Bottom