Neler Yeni

İtopya dan Alışveriş Yapılır mı ??

Egemen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Egemen
Arkadaşlar öncesinde hiç itopya dan alışveriş yapmadım. Sadece bazı internet sitelerinde şikayetlerini gördüm. Aranızda alışveriş yapan varsa deneyimlerini söyleyebilir mi ?
Geçen sene PC aldım acıbadem gitmiştim akşam 7 de gel al dediler gittim aldım son zamanlarda bi problemden dolayı itopya ya götürdüm tam 21iş günü sonrasında aldım PC yi sorun yoktu kargo sürecini fln bilmiyorum aldığımda garantiye fln PC yi ben alıp bıraktım müşteri hizmetlerinde ilk aradığımda baya bekledim sonra sabah saat lerinde arayınca hiç beklemeden sıraya girdi

Eternity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Doğukan Öz
Ben kulaklık aldım, Perşembe günü sipariş verdim bugün geldi, gayet hızlı getirdiler diyebilirim.
Acaba şansa mı teslim hızı değişiyor anlayamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen sene PC aldım acıbadem gitmiştim akşam 7 de gel al dediler gittim aldım son zamanlarda bi problemden dolayı itopya ya götürdüm tam 21iş günü sonrasında aldım PC yi sorun yoktu kargo sürecini fln bilmiyorum almdığımd garantide fln PC yi ben aldıp bıraktım müşteri hizmetlerinde ilk aradığımda baya bekledim sonra sabah saat lerinde arayınca hiç beklemeden sıraya girdi
Müşterileri hizmetlerinden çoğu kişi şikayetçi gördüğüm kadarıyla

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

Eternity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Doğukan Öz
reyiz aslında parçalar amazonda varsa ordan alcan herzaman satıcı amazon.com.tr olunca iade alırlarmı gibi derdin olmuyor trdeki en iyi firma iade konusunda bence ayrıca müşteri desteği zaten iyi doğrumuyum
Amazonda iade konusunda bir sıkıntım olmadı ama en iyi firmalardan biri olduğu biliniyor zaten

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
kasanın ön ledleriylene alaksı var montajın
adam o ürünü satıp üstüne hazır sistem oluşturyorsa ve ledleri bağlamayı bilmiyorsa ve güç kaynağında da aynı şeyler geçerli nasıl adamın suçu olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,262
Üyeler
157,052
Son üye
kspmhmt
Top Bottom