Arama sonuçları: *

1. Neloangelo

Güvenilir midir ?

Amazon üstünden lian li lancool 216 almıştım hematoloji bilisimden güzel gelmişti sıkıntı yasamadim
  2. Neloangelo

240mm Sıvı Soğutucu Vs Thermalright Phantom Spirit?

Akvaryum kasada sıvı soğutma daha güzel olur ama o aynı paraya iyi sıvı soğutma zor 1900 en ucuz gördüm kaliteli 240 mm sıvı soğutma o paraya bulamazsınız
  3. Neloangelo

Ryzen 7 7800x3d için 240mm Sıvı Soğutucu Önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/432649/enermax-liqmaxflo-argb-240mm-intel-amd-uyumlu-islemci-sivi-sogutucu-elc-lmf240t-argb-2-yil-birebir-degisim-garantili/ 38mm radyatör olan bi model vrm fani da var ama ses ortalama ne sesli ne sessiz
  4. Neloangelo

Amd ryzen 5 5600 sıvı soğutucu

Deepcool ak400 alın yeterli olur 65 dereceyi geçmez neredeyse islemci ile aynı paraya sivi sogutucuya gerek yok
  5. Neloangelo

4070ti super psu yeter mi?

Galax kendi sitesinde minimum 700 watt demiş rahat yeter
  6. Neloangelo

Yardım XMP açınca RAM'de hata çıkıyor

2 tane 8 lik takip deneyin bazı anakartlar 4 ram slotu dolu olunca sıkıntı çıkartıyor
  7. Neloangelo

r5 5600 vs i5 11400f acil yardım

Benzer bi 2. Sistemim vardı galax gtx 1660 super 2500 TL 10400f 2500 TL 5 bine mal oldu rx570 ve 10100f işlemciyi de toplamda 3 bine sattım cebimden 2 bin çıktı ama bariz fark oldu sistem genelinde ama senin psu da Alman lazım everest çok kötü marka
  8. Neloangelo

evga gtx 1660 ti alınır mı?

Galax gtx 1660 super 1 ay önce 2500 TL ye aldım 3 verilir en fazla
  9. Neloangelo

Am5 anakart önerisi alabilir miyim

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-pro-b650-s-wifi-7200-oc-ddr5-soket-am5-usb-3-2-m-2-hdmi-dp-atx-anakart.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel 5800 lira arkadaşın attığı anakartta güzelmiş
  10. Neloangelo

termal macun önerisi

Stok fan ile macun değişse bile çok etkisi olmayabilir kule tipi soğutucu alın macunu masraf yapmayın
  11. Neloangelo

Yardım AM5 anakarta XMP ram alınır mı?

Am5 de sıkıntısız kullanın isteniliyorsa anakart uyumluluk listesinden ram seçin aralarında illaki uygun fiyatli ramler vardır
  12. Neloangelo

amd işlemci için soğutucu önerisi

Deepcool ak400 al maksimum 65 görür yeterli fazla para vermeye de gerek yok
  13. Neloangelo

termal macun önerisi

Ekran kartında abartı sıcaklık yoksa gerek yok sonra daha çok ısınıyor iyi işlem yapilmayinca işlemcinin macunu yenileyin yeter birde islemci faniniz nedir
  14. Neloangelo

Oyunları yükleyeceğim 2. m2 ssd

Sıkıntı yok kullanırsınız anakartinizda
  15. Neloangelo

Yardım Ak400 ag400 den iyi mi

Yok aynı zaten herseyi aynı sadece daha güzel dursun diye kapak var tepesinde
  16. Neloangelo

Oyunları yükleyeceğim 2. m2 ssd

Alınır yazma ömrü de uzun
  17. Neloangelo

Yardım Ak400 ag400 den iyi mi

Aynı soğutucu sadece ak400 de tepesinde siyah kapak var fiyat farkı yoksa ak400 varsa ag400 alın
  18. Neloangelo

Çözüldü✓ SIVI SOĞUTMA TERCİHİ 2. Sayfaya bakın

Amazonda en az 3 taksit yapıyor vade farksız oradan da önerilen modellere bakabilirsiniz
  19. Neloangelo

Çözüldü✓ 600W PSU BU SİSTEME YETER Mİ

Dolar kuru falan sıkıntı olabilir ondan dedim ekran karti yukseltirim düşüncesi varsa alınabilir şuan
Top Bottom