Arama sonuçları: *

1. NethroN

Öneri Raspberry Pi 5 8GB mı Mini PC'mi?

Hayırlı olsun, 1) Hipervizör mü kurdunuz? 2) Eğer öyleyse sanal makineler neler? 3) Kaç sanal makine mevcut? 4) Hipervizör mevcut ise kaynak kullanım ekranını paylaşır mısınız? Bunları da anlatırsanız alacak arkadaşlara fikir vermiş olur :)
  2. NethroN

görev çubuğundaki uygulamaya sağ tık yapınca görevi sonlanır seçeneği ekleme

Windows 11'de bu özellik mevcut. Ayarlar > Sistem > Geliştiriciler için > Görevi Sonlandır > Evet
  3. NethroN

Küçük Kasa ile Taşınabilir Bilgisayar Kurulumu – ASUS PRIME B450 M-K II için

Evet başka türlü güncel işlemcilerin stok soğutucuları dahi sığmayabiliyor. Bu soğutucuda fan sesi nasıldı daha önce görmemiştim.
  4. NethroN

Fiyat olarak dengi sistemlere göre güzel cihazı kullanmadım işlemci modeli hakkında bilgim yok ben laptoplarda intel masaüstünde ise amd kullanıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olacaktır. SilverStone Raven RVZ03B modeli çok büyük bir kasa böyle gözüktüğüne bakmayın. Bende...
  5. NethroN

Merhaba, bu zamana kadar 2 adet mini itx sistem topladım üniversite yıllarımda 4 yıl kadarda kullandım. Taşınabilir bir kasa için anakartınızı değiştirmeniz gerekmekte atx anakartları destekleyen kasalar bir hayli büyük. Mini itx bir anakart almak istediğinizde seçenekler daralıyor ve kaliteli...
  6. NethroN

Orjinal ps 4 dualshock nereden bulabilirim ?

Elimde sıfır ds4 mevcut tuş jelatinleri daha üzerinde 2. kol olarak almıştım kullanılmadı. Xbox kolu ile takas edebilirim.
  7. NethroN

steam da toplam 7 dolarlik 2 tane oyun bedava oldu hemen kapin

Bu oyunları harbiden para verip oynayan var mıdır acaba bedavayken oynayanda bile zeka ararım o tarz oyunlar. (Yanlış anlamayın genelde steamde ücretli'den ücretsize geçen doğru düzgün oyun olmadığı için yazıyorum.) Üstüne para verse yine oynamam millet kart falan düşürmek için oynuyor Bu...
  8. NethroN

silinebilir silinebilir silinebilir

silinebilir
  9. NethroN

Taksitli PC alacağım yardim

Gaming.gen.tr'de yapı krediye özel vade farksız 6 taksit imkanı var
  10. NethroN

Öneri Raspberry Pi 5 8GB mı Mini PC'mi?

Mini pc'yi öneririm sebebine gelecek olursak. Raspberry pi arm mimari sanallaştırmada dahi arm sürümü desteklemeyen hipervizörler var. Mini pc alacaksanız da çift nic almanızı tavsiye ederim. Firewall vs kurmak kullanmak isterseniz.
  11. NethroN

Ofis kullanımı için laptop önerisi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Atmış olduğunuz linkteki Elitebook 645 g9 yerine HP Elitebook 640 G10 8A571EA i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar bu cihazı aldım. Arayış içinde olan arkadaşlar içinde cevaplamış olayım.
  12. NethroN

MSI CYBORG 15 A13VF-893XTR vs MSI CYBORG 15 A13VF-892XTR

Aynı ürün farklı satıcılar. Ucuz olanı alıp geçebilirsiniz.
  13. NethroN

Dönüşünüz için teşekkür ederim hocam. İşlemci tarafında atmış olduğum lenovo modelin işlemcisi daha iyi değil mi? Birde HP'nin kasa kalitesi nasıl birebir deneyimlemedim.
  14. NethroN

Öneriniz için teşekkür ederim. Daha önce 3 adet huawei cihaz alımı yaptık. Birisinde kasada atmalar oldu usb girişlerinde vs huawei sorumluluk kabul etmedi. Diğerinde de 13'' lik bir modelini almıştık. Cihaz birden bire sustu bir daha tepki vermedi. Huawei yine sorumluluk kabul etmedi. Kullanıcı...
  15. NethroN

Merhaba arkadaşlar, ofis kullanımı için taşıması kolay hafif maksimum 14 inch bir laptop arıyorum. Daha çok IT işlemleri için kullanılacak. Gözden kaçırdığım bir model var mı diye sormak istedim. Benim ilgimi çeken cihaz Lenovo Ideapad Slim 5 14IRL8 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 14"...
Top Bottom