Arama sonuçları: *

1. Erwin Pasha

YURTDIŞI ALIŞVERİŞLERİNE EK VERGİ GELDİ, LİMİT 30 EURO'YA DÜŞTÜ HAYIRLI OLSUN!!

Enflasyon ile mücadele eden, ekonomisi batma eşiğinde olan bir ülke için çok doğru bir adım olsa da olan yine bize olacak. Ve umalım ki akıllarına yurtdışından yaptığımız dijital ürün alış-verişleri gelmesin. Yoksa Arjantin gibi 60 dolarlık oyunu 120 dolardan almak zorunda kalabiliriz.
  2. Erwin Pasha

7800X3D işlemcimin sıcaklığını düşürmek için ne yapmalıyım?

Tamamdır teşekkürler.
  3. Erwin Pasha

7800X3D işlemcimin sıcaklığını düşürmek için ne yapmalıyım?

Merhabalar, Geçtiğimiz ay 7800X3D işlemci aldım, Ryzen'in bu model için söylediği max sıcaklık 89 derece iken ben şimdiden 80-85 dereceleri görüyorum(oyunlarda). 1 aydır araştırıyorum birçok yöntem denedim(eco mode, tdp, ryzen master gibi) ancak işlemci sıcaklığımı düşüremiyorum. Anakartım da...
  4. Erwin Pasha

Battlefield 2042 alınır mı?

BF1 ve BF5'in aksine hile minimum seviyede. Ancak oyun BF1 ve BF5 kadar da kaliteli değil. Yine de piyasadaki çoğu fps oyundan iyidir. Bence alınır.
  5. Erwin Pasha

👽Hile Yüklü Klavye⌨️

Katılıyorum kesinlikle hile değil. Sadece tepkime sürelerini minimuma indirmişler.
  6. Erwin Pasha

👽Hile Yüklü Klavye⌨️

İlk Razer Huntsman v2 ile ortaya çıktı şimdi yavaş yavaş yayılıyor anlaşılan.
  7. Erwin Pasha

🌐 EN İYİ BROWSER-TARAYICI HANGİSİ? 🌐

Microsoft Edge kendini çok geliştirdi, bir şans vermeni öneririm.
  8. Erwin Pasha

valorant halen çok toxicmi oynanabilir haldemi

CS2 Valorant'tan gelenler için zor bir oyun. Toxic kitle her zaman bu 2 oyunda da olacak.
  9. Erwin Pasha

Öneri 4070ti yerine takılabilecek, 16gb, tak-çalıştır alternatifler nelerdir?

Hayır hocam. Şuan kullanmış olduğum kartı satıp yerine yeni bir kart alacağım ama ekran kartına gelen güç kablosunu değiştirmek istemiyorum. Şuanda bende olan kablo alttaki görselin 2 girişli olanı. Yeni alacağım ekran kartınında 2 girişli olmasını istiyorum ki yeni PSU almak zorunda kalmayayım...
  10. Erwin Pasha

Explorer (Dosya Gezgini) bazen yanıt vermiyor

Evet. Benim bilgisayarım çok iyi olmasına rağmen dosya gezgininin yanıt vermediği bir çok durum yaşadım. Özellikle çok yüksek GB'lı dosyalarda.
  11. Erwin Pasha

Explorer (Dosya Gezgini) bazen yanıt vermiyor

Windows'un en büyük problemlerinden biri. Sisteminizde bir problem yok.
  12. Erwin Pasha

Fanlar son hız dönüyor ama pc açılmıyor

7000 serisinin hepsinde var.
  13. Erwin Pasha

Sizinde fps takıntınız varmı ?

4070ti ile 4K oynamaya çalışan biri olarak oyun akıcıysa FPS pek umurumda olmuyor.
  14. Erwin Pasha

Google hesabım unuttum

Şifre sıfırlamak için telefon ya da başka bir mail eklediniz mi?
  15. Erwin Pasha

İşlemcisi çok eskiymiş daha yeni gördüm.
  16. Erwin Pasha

Öneri 4070ti yerine takılabilecek, 16gb, tak-çalıştır alternatifler nelerdir?

Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  17. Erwin Pasha

Görüntüyü anakarttan almayı denediniz mi?
  18. Erwin Pasha

Gorev yoneticisi acildiktan 3-4 saniye sonra cpunun dusmesi

Hitmanpro'nun ne olduğu dahi bilmiyorum ama sorunun en başında sorduğunuz şeyle alakası yoktur.
  19. Erwin Pasha

ghost of tshuima bug a girdi

Ghost of Tsushima da bir çok bug var ancak geneli fixlendi. Oyununuz orjinaldir diye umuyorum son güncellemeyi indirmediyseniz indirmenizi öneririm.
Top Bottom