Arama sonuçları: *

1. E

15k bütçe şöyle sistem

Dostlar selamlar dediklerinizi dikkate aldım bu çok daha mantıklı ve güzel geldi. 8 GB VRAM kısımını görmemişim cidden muazzam. Parçalarıyla şu şekilde oynadım alınır mı? Nasıl performans verir? 500W yeter de mi?
  2. E

15k bütçe şöyle sistem

Hocam marka takıntısı değil de almışken hani iyi bir şey olsun bütçe düşük de olsa. 1 kere alıyorsun sonuçta :(
  3. E

15k bütçe şöyle sistem

Doğrudur hocam da bu atılan linklerdeki hiç bir markayı bilmiyorum güvenilir mi ki? Mesela sizin attığınızda twinmos ram ve ssd, ilk defa duydum. O yüzden acaba benim attığıma da bir yorum yapabilir misiniz? Onu 14k ya getiriyorum merak ettim.
  4. E

15k bütçe şöyle sistem

Arkadaşlar benim attığım hiç iyi değil mi? O nasıl geliştirilebilir?
  5. E

15k bütçe şöyle sistem

Hocam bilemedim parçalar pek iyi gelmedi gözüme... yine de cevap için teşekkürler
  6. E

15k bütçe şöyle sistem

İtopyadan böyle bir sistem düşünüyorum. Şimdilik ekran kartına girişmeyeceğim. Sizce 15k bütçeyle bu nasıl? Daha iyisi var mıdır?
  7. E

R5 5500GT mi, R5 5600GT mi yoksa R5 5600 mü?

Selamlar. APU bir sistem topluyorum. Dahili grafik kartları bulundurduğu için bu işlemcilerin rahat ettireceğini düşündüm. Ancak aralarında kararsız kaldım hemen hemen aynı gibiler. Çokta yeniler? Sizce hangisi daha iyidir bu üç işlemciden? Bütçe olarak da 5k-5.5k civarı bir şey var.
Top Bottom