Neler Yeni

15k bütçe şöyle sistem

alaligs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
Doğrudur hocam da bu atılan linklerdeki hiç bir markayı bilmiyorum güvenilir mi ki? Mesela sizin attığınızda twinmos ram ve ssd, ilk defa duydum. O yüzden acaba benim attığıma da bir yorum yapabilir misiniz? Onu 14k ya getiriyorum merak ettim.
15k apu sistemden alacağın faydanın çok daha fazlasını aynı fiyatlara ekran kartlı sistemden alırsın. Bütçem kısıtlı sistem ben de toplamıştım eskiden senin gibi APU bakmıştım araştırdım hep sonra ekran kartlı sistem topladım çünkü çok daha mantıklı geldi. Sen de araştır içine sinsin. Ordaki linkte ürünleri özelleştirebiliyosun. Kişisel fikrim gamegaraj çok kötü bir ürün koymaz oraya ben korkmadan alırdım ama içine sinmediyse. Bütçen 15k linkteki ürün 13.3K, ram ve ssd kısmından aradaki farkı ödeyerek değiştirebiliyorsun parçaları yine 15k civarlarında bir sayı çıkar ortaya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bu arada gürkanpronun attığı sistemin ekran kartı daha iyi rx 580den. Kendin araştır donanımarşivinin videosu vardı 3060lı ekran kartlarıyla karşılaştırdığı.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Doğan gelişigüzel

Emreee34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Emre Tekin
1722451570107.png

Dostlar selamlar dediklerinizi dikkate aldım bu çok daha mantıklı ve güzel geldi. 8 GB VRAM kısımını görmemişim cidden muazzam. Parçalarıyla şu şekilde oynadım alınır mı? Nasıl performans verir? 500W yeter de mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,530
Üyeler
154,246
Son üye
mawisiz8w82828
Top Bottom