Arama sonuçları: *

1. intelsevenlerden

Çözüldü✓ bu sistem alınır mı 13400f 4060 ddr5

Hocalarım 13400f deki soket probleminden dolayı daha uygun 7500f sistemler bekleme kararı aldım yardımınız için teşekkürler
  2. intelsevenlerden

30 bin tl ye kadar hazır sistem önerisi

Bu sistem tam 30 bin TL idi şimdi 1000 tl artmış ama gene alınır piyasa fiyatından uygun 2 k sistem
  3. intelsevenlerden

Hocam 7500f 4060 ti sistemler çok indirime girmiyor yani risk almalı mıyım bilmiyorum
  4. intelsevenlerden

Palit 4060ti 16 gb alınır mı ?

evet hocam kart 7700xt ile aynı fiyat ama performans bakımında 4070 ile rakip diyebileceğimiz bir kart nvidia bunu hep yapıyor gereksiz fiyat yükseltiyor amd de bunu bilip al sana kardeşim aynı fiyat daha fazla performans diyor orta segmentte amd eziyor
  5. intelsevenlerden

güle güle kullanın hocam hayırlı olsun
  6. intelsevenlerden

aynen öyle hocam rt olarak da dlss olarak da solo oyunlarda 4060 ti daha iyi ama ark gibi ve üst düzey hareketli oyunlarda ham performans gerektiği için 7700xt daha iyi olacaktır mesela minecraft oynarken 4060 ti daha iyi olacaktır fakat işlemci amd ise 7700xt almak daha iyi performans...
  7. intelsevenlerden

hocam pch beni hayal kırıklığına uğrattı ben o 4060 ti sistemi 28 e bilemedin 29 a bekliyordum adam 31 e çıkardı hani iyi sistem çıkar çıkar diye bekledim iyi sistemin daha iyisi çıkar diye bekledim çıkmadı sonra dedim ki bu tarzı olan sistemi alayım atıyorum ilk alayım dediğim sistem 25 k ise...
  8. intelsevenlerden

hocam performans farkı yok bildiğim ama bu fiyat bandında kullanım alanızın yalnızca oyun ise 7700xt almanızı öneririm 16 gb 4060 ti nasıl bilmiyorum hani 2k için alıyorsanız ve teknonoji render edit tarzı işlerle işiniz yoksa 7700xt almanız daha iyi olacaktır 2k da 4060 ti 7700xt ile rakip...
  9. intelsevenlerden

https://www.gaming.gen.tr/urun/377310/galax-geforce-rtx-4060-ti-1-click-oc-8gb-gddr6-128-bit-dlss-3-ekran-karti-46isl8md8coc-2-yil-birebir-degisim-garantili/?ref=akakce&v=1.25.6...
  10. intelsevenlerden

hocam ddr5 ile ddr4 arasında çok bir performans farkı yok ama ddr5 tercih etmemim asıl sebebi ilerde ben rama yükseltmesi yapacağımda 3600mhz üstüne çıkamayacağım bu da anakartı değiştirip yeni ram almama neden olacak ileride kim 2. elden ddr4 anakart alır kimse çooook uyguna olmadığı sürece...
  11. intelsevenlerden

hocam özelleştirmelerle de uyguna geliyor vatanda da bu fiyata daha iyi sistem yok baktım şimdi de hani diğer yerlerde de bu özelliklerde bir başka pc yok zaten aynı parçaları ayrı ayrı alınca çok daha pahalıya geliyor özelleştirme mutlaka yapılmalı zaten
  12. intelsevenlerden

https://www.incehesap.com/ruling-silver-hazir-sistem-fiyati-35238 13400f 4060 daha uyguna bir sistem yok ayrıca ddr5 yani en uygun sistem bu fakat bu demek değildir ki bu sistem f/p sormak istedim sizce bu sistem f/p mıdır alınır mı neden
  13. intelsevenlerden

Çözüldü✓ 7500f oc la hangi soğutucu alınmalı

Neden hocam birde yapmayacağım da anakartı b650 anakart alıp ilerde düşük performans verdiğinde oc yapmak için sordum gerek olmadığı için yapmayacağım da ileride lazım olur diye
  14. intelsevenlerden

Teşekkürler hocam o zaman sağlam bir kule tipi soğutucu alacağım
  15. intelsevenlerden

7500f veya 7600 işlemcileri için oc yaptığımızda 240mm sıvı soğutma mı alınmalı yoksa çok iyi bir hava soğutma mı alınmalı ayrıca bu işlemcileri kullanacağımız anakartlarda (oc destekleyen) pasif bir soğutma bulunmalı mıdır
  16. intelsevenlerden

itopyadan sistem topladım fiyatına göre uygunmu ?

Hocam msı anakartlar pek iyi olmuyor diyorlar ama siz bu anakartla oc yaparsanız şuna dikkat edin çok yüksek değerlere çıkmamaya neden diye sorarsanız anakartın soğutucusu yani pasif bir soğutması bulunmuyor dolayısıyla anakart yapacağınız oc göre ısınacaktır buna dikkat ederek oc yaparsanız...
  17. intelsevenlerden

itopyadan sistem topladım fiyatına göre uygunmu ?

Hocam 7600 için kule tipi soğutucu yeterli ama 240 mm sıvı soğutmaya pek gerek yok gibi ama anakartı b650 bir anakart seçerseniz oc yaparak daha iyi performans alırsınız o zaman sıvı soğutma gerekebilir
  18. intelsevenlerden

Öneri POCO F6 SIKINTILI CİHAZ MI VE ALINIR MI ?

hocam doğru fakat işlemcisi kötü değil ki oyun oynasanız işlemci daha önemli olur bir de en önemli madde telefon kullanımına göre değişir kimi kamera ister kimi performans ister kimi sadece şarj ister isteğe göre önem değişir ben sizin yerinizde olsam f6 alırım alma nedenim de zaten hemen hemen...
  19. intelsevenlerden

Öneri POCO F6 SIKINTILI CİHAZ MI VE ALINIR MI ?

hocam poco cihazlar performans odaklı üretilen cihazlar özellikle x3 pro ve x6 pro örneğindeki gibi f serisi daha çok tasarım ve kamera odaklı oyun oynamayacaksanız a55 almanız daha iyi olacaktır eğer derseniz ki ben kamera istiyorum s23 fe almanızı öneririm hemen hemen aynı fiyatlarda...
  20. intelsevenlerden

4060 Lİ SİSTEM HAZIR SİSTEM ALICAM KASA TAVSİYESİ

https://www.tebilon.com/amd-7500f-gigabyte-geforce-rtx-4060-eagle-oc-8gb-gigabyte-a620m-h-xpg-lancer-blade-16gb-kixoia-500gb/ hocam bu daha iyi nerdeyse özelleştirmelerle falan aynı fiyata gelir + olarak sen 4060 satıp daha iyi bir ekran kartı alacağında bu modeli satman daha kolay olacaktır...
Top Bottom