Arama sonuçları: *

• Users: KaanRzGr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KaanRzGr

Yardım MSI Bravo 17 D7VF Klavye RGB Kontrolü Nasıl Yapılıyor?

Merhaba, MSI Bravo 17 D7VF model bir laptop aldım. Bu laptopun incelemeleri ve MSI'ın kendi sitesinde laptopun özelliklerine bakıldığı zaman klavyenin 4 kademeli RGB özelliğine sahip olduğunu gösteriyor. Ancak MSI Center'da Mystich Light'a girdiğim zaman klavye orada görünmüyor. Klavye şuan...
  2. KaanRzGr

Fujifilm X-E4 mü, yoksa Fujifilm X-T200 mü?

Merhaba arkadaşlar.. Çoğunlukla kısa film tarzı şeyler çekmek için bir makine alacağım. Ve başlığa yazdığım iki makine arasında kaldım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Fujifilm X-E4 mü, yoksa Fujifilm X-T200 mü almalıyım?
  3. KaanRzGr

Yardım VOLOCO PLUGİN ADOBE AUDITION'DA ÇALIŞMIYOR

Merhaba arkadaşlar. Adobe Audition 2022 kullanıyorum. Ve içerisine autotune kullanmak için VOLOCO'nun pluginini yükledim. Kayıt yapmadan kendi sesimi dinlerken çalışıyor. Ancak ne zaman kaydettiğim sesi dinlemeye çalışsam, anında programdan atıyor. Bazen VOLOCO aktifken, ses kayıt yapmamış...
  4. KaanRzGr

Yardım Rap Şarkı Kaydı İçin Uygun Fiyatlı Ses Kartı Lazım

Merhaba arkadaşlar, Elimde Samson C01U Pro model mikrofon ve Samson SR-850 model stüdyo kulaklığı var. Adobe Audition 2022 üzerinden çoğunlukla rap şarkısı olmak üzere kayıtlar almak istiyorum. Sanal ses kartı olarak ASIO4ALL programını kullanmak istedim. Ancak SAMPLE RATE'i 48000'den 44100'e...
  5. KaanRzGr

Yardım RTX 3060 Ti vs RX 6600 XT

Arkadaşlar yaklaşık 15.000₺ bütçem var. Bunun 2.500'ü monitöre gidecek. Yani 12.500₺ civarına bir kasa arıyordum. Biliyorsunuzdur yarın yeni Donanım Arşivi sistemi çıkacak. Çoğu kişi sistemde RX 6600 XT olacağını söylüyor. Bundan önceki sistemde RTX 3060 ti vardı. İncelemelerini araştırdığım...
  6. KaanRzGr

Yardım 4600Mhz RAM Apu Sistemde Ne Kadar Fark Yaratır?

Merhaba arkadaşlar, AMD Ryzen 7 5700G Gskill Ripjaws 16GB (8x2) 4600mhz Ram MSI B550M PRO (4600Mhz) Samsung 500GB 970 Evo Plus Sharkoon SHP650 650w 80+ Monster Aryond A32 V1.1 Bu şekilde bir sistem topluyorum. Ama almadan önce aklıma takılan bir soru var. "4600mhz" ramleri bilerek seçtim...
  7. KaanRzGr

Yardım Toplayacağım Sistem İçin Kaç W PSU Almam Lazım?

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç gün içerisinde bir sistem toplayacağım, ancak sistemim için yeterli PSU'yu bilmediğim için size sormak istedim. Garanti olsun diye 650w 80+ düşündüm ama gereksiz fazla ise daha düşüğü bütçeden kısmama yardımcı olur. Sistem: AMD Ryzen 5 5600G Gskill Ripjaws 16GB...
  8. KaanRzGr

Yardım RYZEN 5 PRO 4560G THE FOREST FPS SORUNU

The Forest oyunu en düşük ayarlarda açmama rağmen en fazla 15fps veriyor. Bunun sebebi nedir? Sistem: İşlemci: Ryzen 5 PRO 4650G Anakart: MSI B450M M2 MAX Ram: 16GB Ddr4 3200Mhz SSD: XPG 512GB Ssd Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  9. KaanRzGr

Yardım 400-500₺'lik Bütçe İçin VDSL Modem Önerisi Yapar Mısınız?

Arkadaşlar 400-500₺ bütçem var. VDSL kullanıyorum. İleride FİBER olan bir yere taşınacağım o yüzden FİBER içinde kullanılması lazım bu modemin. Şimdiye kadar baktıklarımdan en iyisi "Asus DSL-AC51" sanırım. Bu modemi kullanan varsa yorum yapabilir mi? Ve diğer modem tavsiyelerinize de...
  10. KaanRzGr

5500 ₺'ya toplayacağım Ryzen 5 PRO 4650G sistem nasıl?

5.500₺ bütçem var. Yılbaşı günü indirimde alacağım. Her parçanın markası kesin değil o yüzden. Bir kaç parçanın markası kesin o olacak. Aklımdaki sistem; PSU: Sharkoon 600w +80 (Kesin değil.) Kasa: (Henüz emin değilim 305₺ civarında RGB fanlı bir kasa olacak.) Anakart: MSI B450M-A PRO MAX...
  11. KaanRzGr

Valorant Vanguard Hatası

Arkadaşlar 2 gündür Vanguard hatası yüzünden oyuna giremiyordum. Başına gelen bilir, oyuna giriş yapmak istediğinizde oyun açılırken bir anda "VANGUARD ANTİ CHEAT HATASI" yazıyor ve oyunu kapatmak zorunda kalıyorsunuz. İnternette bir çok çözüm yolu vardı. Oyunu kaldırıp yeniden yüklemek...
  12. KaanRzGr

Yardım Laptop Soğutucu Önerisi Olan Var Mı?

Arkadaşlar Casper Excalibur dizüstü oyun bilgisayarına sahibim. Malum yaz geldi artık. Soğutucum var bir tane ama idare edecek kadar bile değil. Daha performanslı bir soğutucuya ihtiyacım var. Bütçem en fazla 200₺. Soğutucu önerisi olan varsa paylaşabilir mi?
  13. KaanRzGr

Samson SR850 Stüdyo Kulaklık İnceleme

Merhaba arkadaşlar, benim de kullandığım bir kulaklık olduğu için sosyal medya üzerinden Samson SR850 için bir kaç soru aldım. O yüzden merak eden başkaları varsa diye burada tüm özelliklerini anlatacağım. Öncelikle genel olarak bilinen, satış sitelerinde yer alan özelliklerini, daha sonra bir...
  14. KaanRzGr

Ucuz Fiyat/Performans Kasası Arayanlar İnceleyebilir (AMD APU)

Merhaba arkadaşlar. Bugün size yaklaşık 2.500₺-3.000₺ bütçeyle toplanabilecek bir sistem önereceğim. Öncelikle işlemci olarak daha önceden Donanım Arşivi'nin Youtube kanalında incelenmiş olan "Ryzen 5 APU"ları kullanacağız. Eminim ki işlemciler hakkında artık hemen hemen herkesin belli...
Top Bottom