Arama sonuçları: *

1. Baykod53

Odeo bank sizde yavaşmı odeo bank kullanan varmı

Odeo bank uygulaması kullanan varmı çok agır bir uygulama sizdede böylemi
  2. Baykod53

zyxel nwd7605 çalışmıyor Yardım edin Lütfen

Tamm neyi var arayüzüne girdiğinde nasıl ayar yaptın
  3. Baykod53

App Store da indirmeler aşırı yavaş

Düzeldi emirhan sen modene resat at sorun yok suan . Modene resat atarsan türknet düzeltti 1723580310 DÜZELDİ ARKADAŞLAR DÜZELMEYENLER MODEME RESAT ATSINLAR HERSEY YOLUNDA DNS KULLANMANIZA GEREK KALMADI … İYİ AKSAMLAR 1723580759 Sorun olursa türknet yazın buraya onlar bu şikayetleri görüyorlar o...
  4. Baykod53

Düzeltti dns yi türknet cahilller ya iyilestirme yapacaklar diye bozdular bide kabullenmiyorlar diyorlar yok telefondan yok bilmem ne başkalarının üzerine atıyorlar kendi yaptıkları hataları
  5. Baykod53

Google yavaşladı 13.0.2024

Yavas cok yavas suan google youtube falan banka uygulamalarında sorun yok
  6. Baykod53

İnternet bağlı ama internet yok

Google servisleri sorun var bilginizee internet var ama yavasladı bu sefer
  7. Baykod53

Google yavaşladı 13.0.2024

Şuan google servisleri google aramalar yavaşladı tam olarak bilmiyorum ama türknet kaynakli da olabilir bilginize hız da sorun yok ama internet yüklenmiyor sayfalar
  8. Baykod53

1723575924 Şimdide google a girdiğinizde ağırlastı yavas sayfa yüklemeye başladı ben 1.1.1.1 de yazmıyorum herseyi sildim elle yazıor öyle geri gidip dns yi elle boş bırakıyorum oluyor 😂
  9. Baykod53

Arkadaşlar düzelene kadar size yeni apple store den nasıl indirme yapacagınızı resimli anlatacagım yüklediğim resme bakınız ??? 1723574577 Sunucuya yeri bos kalsın silin varsa elle kalsın sonra wifi kapat ac yapın indirme yapabilirsiniz düzeldiyse bunu yapınca geri dönüs saglayın bana iyi...
  10. Baykod53

Aynen malesef bu türknet yüzünden oldu . Destek kaydın da sizlere yok güncelledik yok internetinizi sabitleyelim yok . Sorun yok yok modemden kaynaklı yok telefondan kaynaklı seyler söyleyecekler . Bunların hic birine inanmayın ben inandım yaptırdım olmadı . Giremiyen bana yazsın burdan dns...
  11. Baykod53

AOC C27G2AE Monitörümde ekran yanığı garanti kapsamına girer mi?

Önemli degil kardesim her zaman birbirimize yardım etmeliyiz 3 günlük dünya hayat paylaştıkca güzel müslümanız
  12. Baykod53

Türknet internet kullananların apple store uygulama yavaş indirme sorunu

Türknet yavaş indirme sorunu var apple store den uygulama yavaş iniyor ayarlarınızla uğrasmayın türknet sorumlu bu durumdan
  13. Baykod53

Ekran flim hatası bu vermek istiyorsan garantiye bu şekilde yaz
  14. Baykod53

geçmis olsun hicbir sekilde garantiye girmez . Boşuna ugrasma . Cünkü kullancı hatası yasa var . Bunu imza atarak kabul ediyorsun alırken bunları göze alarak alıyorsun sen uğrasma ben teknosada calısıyorum en iyi ben bilirim bu durumu rizeden selam
  15. Baykod53

Ne demek kardeşim rizeden selam olsun sana bende bu sorunu yaşadığım icin cok arastırdım buldum ama sen mutlaka türknet uygulamasına gir bunu onlara belirt bu sorunu zorla onları ugrastır ben 4 gündür ugrastırıyorum ama daha cözüm bulamadılar . 08.08.2024 de bunlar genel bir internet...
  16. Baykod53

zyxel nwd7605 çalışmıyor Yardım edin Lütfen

Ne sorunu var kardes yaz bana yardımcı olayım hangi operatör 1723485311 Sen yaz bana ben yardımcı olurum sana hangi sağlayıcı
  17. Baykod53

Kardeş bendede sorun var düzelmedi herseyi yaptım olmadı hangi firma türknet se demekki bu türknette sorun var eger baska firmaysa o zaman app storede vardır yükle dion dakika sayıyor dimi ? Sana bir fikir vercem resimle yapıcam anca öyle düzeliyor bunu yap kaydet bak olacak ben cözümü simdilik...
Top Bottom