Neler Yeni

App Store da indirmeler aşırı yavaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sedat demir
Umarım kısa sürede çözerler aşırı sinir bozucu hele ki telefonu sıfırladım daha da sinir bozucu hiç bir şey inmiyor anlam veremiyorum
Çözüldü arkadaşlar bilginize ama dns 1.1.1.1 yapınca daha kararlı hızlı indriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar düzelene kadar size yeni apple store den nasıl indirme yapacagınızı resimli anlatacagım yüklediğim resme bakınız ???

Sunucuya yeri bos kalsın silin varsa elle kalsın sonra wifi kapat ac yapın indirme yapabilirsiniz düzeldiyse bunu yapınca geri dönüs saglayın bana iyi aksamlar

Sedo kardes son yaptığımı yap olur kardesim düzeltene kadar bu sekil yap
Evet yaptım bilgin için teşekkürler türknet çözdü olayı senin 1.1.1.1 olayı daha stabil indirme hızlı geldi bana? Şuan öyle bıraktım?😎

Son düzenleme:

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Çözüldü arkadaşlar bilginize ama dns 1.1.1.1 yapınca daha kararlı hızlı indriyor

Evet yaptım bilgin için teşekkürler türknet çözdü olayı senin 1.1.1.1 olayı daha stabil indirme hızlı geldi bana? Şuan öyle bıraktım?😎a

Şimdide google a girdiğinizde ağırlastı yavas sayfa yüklemeye başladı ben 1.1.1.1 de yazmıyorum herseyi sildim elle yazıor öyle geri gidip dns yi elle boş bırakıyorum oluyor 😂

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Düzeltti dns yi türknet cahilller ya iyilestirme yapacaklar diye bozdular bide kabullenmiyorlar diyorlar yok telefondan yok bilmem ne başkalarının üzerine atıyorlar kendi yaptıkları hataları

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Evet 1.1.1.1 dns i yapınca iphone'da hızlı inmeye başlıyor onun haricinde 1000mbps internette bile 2 3 mb lık update 2 dk sürüyor

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Evet 1.1.1.1 dns i yapınca iphone'da hızlı inmeye başlıyor onun haricinde 1000mbps internette bile 2 3 mb lık update 2 dk sürüyor
Düzeldi emirhan sen modene resat at sorun yok suan . Modene resat atarsan türknet düzeltti

DÜZELDİ ARKADAŞLAR DÜZELMEYENLER MODEME RESAT ATSINLAR HERSEY YOLUNDA DNS KULLANMANIZA GEREK KALMADI … İYİ AKSAMLAR

Sorun olursa türknet yazın buraya onlar bu şikayetleri görüyorlar o yüzden herkes üye olsun buraya üyelikten para alınmıyor sıkıntıları sorunları paylaşınız

Son düzenleme:

Gokhan347

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökhan İlgün
neyse ki sesimizi duyurabilmişiz bense fotoğraf ve diğer verilerimin kaybolduğu ile atlatmış oldum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,976
Üyeler
155,499
Son üye
Ronin72
Top Bottom