Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Hangisini seçmeliyim CPU soğutucu

Sağolasın hocam
  2. S

Ak400 dijital aldım
  3. S

Ak400 sipariş verdim benim işlemciye yeterli tipi çok güzel fikir verdiğin için sağolasın
  4. S

Arada 2 katı fiyat farkı var verebilirim ama derece olarak ne kadar fark eder bilmiyorum fark ederse onu alayım
  5. S

Merhabalar işlemci soğutucu almam lazım işlemci ryzen 5 5600 maks 1500 TL alabilirim aklımda 2 model var dark freeze x123 550 TL fiyatına göre çok iyi diye biliyorum diğeri ise Thermalright Burst Assassin 120 1200 TL buda farklı modellerde açığım
  6. S

Çözüldü✓ Yanlış ürün gönderim sonrası iade hakkı

Tekrar konuştum kendi sipariş ettiğim ürünü kargoya verdiler destek olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim
  7. S

İade edeli 3 hafta oldu bile test edip yeni ürün çıkışı yapacaklarını söylüyorlar ellerinde yoksa para üstünü ödeyip başka bir model alabilirim sorun değil sadece bir sonuca bağlansın istiyorum 1 ay önce sipariş ettiğim ürün hani
  8. S

Olumsuz cevap vermiyorlar ama herhangi bir ilerleme de olmuyor sadece bekletiyorlar sebepsiz hayır birde arada 1000 TL lik fark var iki işlemci arasında 1000 lira için bu kadar beklemek canımı sıkıyor 3 haftayı geride bıraktık sonuç yok
  9. S

4-5 bin TL bütçe monitör öneri ?

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017?srsltid=AfmBOorDbPXii-D81aXp4-P8rd_P5NNJO9XMokDLq-i_yxk83H1c08Dg fiyatı ile hiç fena değil
  10. S

Beklemekten başka hiçbir şey yapamam yani
  11. S

İtopyada pahalı nispeten zaten bütün firmalar aynı(özellikle para iadesi de)şanslı isen sorunsuz ürün gelir kullanırsın vatan bilgisayar da fiziksel mağazası olduğundan ötürü seviyorum
  12. S

Vatan bilgisayar candır hem her şehirde var hemde yardımcı oluyorlar bir tık pahalı ama işlemler daha kısa sürede bitiyor yakın çevremdeki insanlar memnunlar
  13. S

Evet 2,3 gündü Bir mesaj atıyorum test edip yeni ürün çıkışı yapacaklarını söylüyorlar
  14. S

Ağustosun 12sinde sipariş ettim 16sinda elime ulaştı yanlış ürün geldiği bildirdim kargolama mı istediler kargoladım 21inde teslim edildi 3 haftaya yakın bı süredir de (19 gündür)bekliyorum hayla test edip yeni ürün çıkışı yapacaklarını söylüyor beklemekten sıkıldım o sebepten para iadesi istiyorum
  15. S

Ryzen 5600 lu bir sistem aldım, ryzen 5500 geldi değişim için kargoladım, Ağustosun 21 teslimat yapıldı o gün bugündür bekliyorum.
  16. S

İşlemci 5600 sipariş etmiştim ama 5500 geldi işlemciyi kargolama mı istediler bende kargoladım Ağustosun 21 teslim edildi hayla bekliyorum
  17. S

THH BAŞVURDUM bekleyip göreceğiz artık yorumlar için hepinize teşekkür ediyorum
  18. S

Merhabalar gaming gen tr sitesi üzerinden bı sistem aldım ama işlemci yanlış gönderildiği için değişim talbinde bulundum 2 haftayı aşkın süredir bekliyorum ama gönderilmiyor iade hakkımın olmadı söyledi Ağustosun 12sinde sipariş ettim 1 ay oldu tam fakat hayla tam olarak elime ulaşmış değil...
Top Bottom