Neler Yeni

Çözüldü✓ Yanlış ürün gönderim sonrası iade hakkı

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
bunnlardan bir de snnerjiden bir şey alınmaz düzgün firma yok mu bu ülkede alo
Vatan bilgisayar candır hem her şehirde var hemde yardımcı oluyorlar bir tık pahalı ama işlemler daha kısa sürede bitiyor yakın çevremdeki insanlar memnunlar

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
bunnlardan bir de snnerjiden bir şey alınmaz düzgün firma yok mu bu ülkede alo
İncehesap,itopya,inventus,gamegaraj
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan bilgisayar candır hem her şehirde var hemde yardımcı oluyorlar bir tık pahalı ama işlemler daha kısa sürede bitiyor yakın çevremdeki insanlar memnunlar
İade değişim ve garantide sorun çıkarıyor asla önermiyorum fiyat avantajı yoksa

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
İncehesap,itopya,inventus,gamegaraj

İade değişim ve garantide sorun çıkarıyor asla önermiyorum fiyat avantajı yoksa
İtopyada pahalı nispeten zaten bütün firmalar aynı(özellikle para iadesi de)şanslı isen sorunsuz ürün gelir kullanırsın vatan bilgisayar da fiziksel mağazası olduğundan ötürü seviyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Lütfü A
en iyisi amazondan tek tek alıyosun evinde montajlıyosun mis gibi kullanıyosun

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Alihan YILMAZ
gelen işlemcinin hiç bir önemi yoktur verdiği işlemci gelmediyse her türlü değişim yapıcaklar mecburlar ister daha iyi ister daha kötü olsun yanlış ürün gönderemezler verdiği sipariş ne ise onu yollamak zorundalar.
Bugüne kadar kaç iade yaptın?

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
Bugüne kadar kaç iade yaptın?
3 yada 4 fakat benim yapıp yapmamamında bir önemi yoktur hakkını bilirsen her türlü iadeni alırsın istediği kadar iade almamaya calışsın boş yani onlarda biliyor kimse uğraşmadığı için iade kabul etmiyoruz diyorlar ama mecburlar senin gibilerde iade alamazsın diyip milletin hakkını savunmasına mana oluyorsun azıcık uğraştın mı iadeyi mecbur yapıcaklar

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
İtopyada pahalı nispeten zaten bütün firmalar aynı(özellikle para iadesi de)şanslı isen sorunsuz ürün gelir kullanırsın vatan bilgisayar da fiziksel mağazası olduğundan ötürü seviyorum
Fiziksel mağazası var diye garantiden feragat edemem tercih etmiyorum vatan bilgisayar.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Alihan YILMAZ
3 yada 4 fakat benim yapıp yapmamamında bir önemi yoktur hakkını bilirsen her türlü iadeni alırsın istediği kadar iade almamaya calışsın boş yani onlarda biliyor kimse uğraşmadığı için iade kabul etmiyoruz diyorlar ama mecburlar senin gibilerde iade alamazsın diyip milletin hakkını savunmasına mana oluyorsun azıcık uğraştın mı iadeyi mecbur yapıcaklar
Ürün işlemci değil. İşlemci sade bir parçası. Ürün yükseltilmisse, hiç bir hak talep edemez. Çünkü arada zaman da geçmiş. 2 hafta içinde yapabilirdi. İtirazı iki hafta bitmeden yapmış olmalı. Ve yazılı yapmış olmalı. Sade bir telefon görüşmesiyse, yapacak bir şey yok. İşlemci model olarak düşürülmüş se, fiyat farkı dışında bir talebde bulunamaz. Bu talebi de yazılı ve kayıtlı yapması gerekir.

İadelerin yasal olarak sınırlı bir süresi var.

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
Fiziksel mağazası var diye garantiden feragat edemem tercih etmiyorum vatan bilgisayar.

Ürün işlemci değil. İşlemci sade bir parçası. Ürün yükseltilmisse, hiç bir hak talep edemez. Çünkü arada zaman da geçmiş. 2 hafta içinde yapabilirdi. İtirazı iki hafta bitmeden yapmış olmalı. Ve yazılı yapmış olmalı. Sade bir telefon görüşmesiyse, yapacak bir şey yok. İşlemci model olarak düşürülmüş se, fiyat farkı dışında bir talebde bulunamaz. Bu talebi de yazılı ve kayıtlı yapması gerekir.

Beklemekten başka hiçbir şey yapamam yani

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir

zaten yasal süresini geçirmemiş para farkını degıl direkt o işlemciyi vermeleri zorundalar vermezlerse üst modelini vermek zorundalar onuda veremiyorlarsa iade mecbur o zaman ben 7800x3d bi işlemci alayım bana 5600 yollasınlar sonra desınler ki para ustunu verelim bu mümkün mü?

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Alihan YILMAZ
Beklemekten başka hiçbir şey yapamam yani
Yazılı şikâyette bulun. Mail ile ve o maili silme sakın. Gelen cevap olumsuz sa o yazışmalar ile tüketici hakları heyetine başvurabilirsin.
İşlemci farkı hakkında da bilgimiz yok. Onlarıda paylaşırsan boş konuşmamış oluruz.

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
Yazılı şikâyette bulun. Mail ile ve o maili silme sakın. Gelen cevap olumsuz sa o yazışmalar ile tüketici hakları heyetine başvurabilirsin.
İşlemci farkı hakkında da bilgimiz yok. Onlarıda paylaşırsan boş konuşmamış oluruz.
Olumsuz cevap vermiyorlar ama herhangi bir ilerleme de olmuyor sadece bekletiyorlar sebepsiz hayır birde arada 1000 TL lik fark var iki işlemci arasında 1000 lira için bu kadar beklemek canımı sıkıyor 3 haftayı geride bıraktık sonuç yok

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Alihan YILMAZ
Olumsuz cevap vermiyorlar ama herhangi bir ilerleme de olmuyor sadece bekletiyorlar sebepsiz hayır birde arada 1000 TL lik fark var iki işlemci arasında 1000 lira için bu kadar beklemek canımı sıkıyor 3 haftayı geride bıraktık sonuç yok
Ellerinde yoktur. Veya senin önce elindeki işlemciyi iade etmeni bekliyor olabilirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,749
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom