Neler Yeni

Çözüldü✓ Yanlış ürün gönderim sonrası iade hakkı

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
umut şahin
Merhabalar gaming gen tr sitesi üzerinden bı sistem aldım ama işlemci yanlış gönderildiği için değişim talbinde bulundum 2 haftayı aşkın süredir bekliyorum ama gönderilmiyor iade hakkımın olmadı söyledi Ağustosun 12sinde sipariş ettim 1 ay oldu tam fakat hayla tam olarak elime ulaşmış değil mümkünse iade etmek istiyorum ne yapabileceğim hakkında bilgisi olan var
hangi işlemci ile aldın ve hangi işlemci ile gönderdiler bu detaylar çok önemli

Palo DAYI

80+ Gold

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
umut şahin
Kanka bu detayların hiç bir önemi yok sen x işlemci alıp farklı bir işlemci yollayıp iade hakkın yok diyemezler
bu konuda haklı ancak şimdi iki işlemci arasında performans farkı çok çok az ise öyle abartılacak bir durum olmaz tabi fiyat farkının iadesi istenilşr
Mesaj otomatik birleştirildi:

5600 almıs arkadas dıger sayfada yaazıyor 5500 gonderılmıs
hmm bu kötü o zaman mutlaka thh ye başvurmalı

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
bu konuda haklı ancak şimdi iki işlemci arasında performans farkı çok çok az ise öyle abartılacak bir durum olmaz tabi fiyat farkının iadesi istenilşr
Adam iade istemiş iade hakkın yok denilmiş istenildiği kadar iyi veya kötü olsun onun iadesini yapmak zorundalar yok öyle ben sipariş vercem başka yollucak sonra bana iade hakkın yok dicekler. Böyle bir şey mümkün değildir.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
umut şahin
Adam iade istemiş iade hakkın yok denilmiş istenildiği kadar iyi veya kötü olsun onun iadesini yapmak zorundalar yok öyle ben sipariş vercem başka yollucak sonra bana iade hakkın yok dicekler. Böyle bir şey mümkün değildir.
evet ancak 14 günlük süre doldurulmuş o yüzden iade hakkın yok denilmiş bunu tek çözebileceği yer şu anda thh zaten asıl cevabı bir üstteki arkadaşa verdim mutlaka thhye başvurmalı diye

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
evet ancak 14 günlük süre doldurulmuş o yüzden iade hakkın yok denilmiş bunu tek çözebileceği yer şu anda thh zaten asıl cevabı bir üstteki arkadaşa verdim mutlaka thhye başvurmalı diye
Sipariş verip geldiğinde zaten anlamıştır ilk gün herhalde parçanın yanlış olduğunu 14 günü geçirmiş mi bilmiyoz 2 haftaya aşkın süredir bekliyorum dediğine göre 14 günü geçirmemiş mecbur yollamak zorundalar. Burda tek sıkıntı farklı bir ürün yollayıp iade hakkınız yok denilmesi.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
umut şahin
Sipariş verip geldiğinde zaten anlamıştır ilk gün herhalde parçanın yanlış olduğunu 14 günü geçirmiş mi bilmiyoz 2 haftaya aşkın süredir bekliyorum dediğine göre 14 günü geçirmemiş mecbur yollamak zorundalar. Burda tek sıkıntı farklı bir ürün yollayıp iade hakkınız yok denilmesi.
tabikide o yüzden diyorum ya mutlaka thh ye başvurmalı

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
hangi işlemci ile aldın ve hangi işlemci ile gönderdiler bu detaylar çok önemli
Ryzen 5600 lu bir sistem aldım, ryzen 5500 geldi değişim için kargoladım, Ağustosun 21 teslimat yapıldı o gün bugündür bekliyorum.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
umut şahin
Ryzen 5600 lu bir sistem aldım, ryzen 5500 geldi değişim için kargoladım, Ağustosun 21 teslimat yapıldı o gün bugündür bekliyorum.
anladım peki süreci arayıp soruyormusunuz acaba

sametdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
Ağustosun 12sinde sipariş ettim 16sinda elime ulaştı yanlış ürün geldiği bildirdim kargolama mı istediler kargoladım 21inde teslim edildi 3 haftaya yakın bı süredir de (19 gündür)bekliyorum hayla test edip yeni ürün çıkışı yapacaklarını söylüyor beklemekten sıkıldım o sebepten para iadesi istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Lütfü A
bunnlardan bir de snnerjiden bir şey alınmaz düzgün firma yok mu bu ülkede alo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,348
Üyeler