Arama sonuçları: *

• Users: ZeoX
  • Order by date
  1. ZeoX

Mavi Ekran fortnite oynarken mavi ekran verdi

hocam şimdi saat geç oldu yarın da okul var size saat 19.00 gibi geri dönüş yapsam sorun olur mu?
  2. ZeoX

Mavi Ekran fortnite oynarken mavi ekran verdi

merhaba oyun oynarken mavi ekran verdi acaba çözüm nedir yardım eder misiniz? minidump dosyaları https://disk.yandex.com.tr/d/OKjFXAawXKFzhQ olay görüntüleyici raporu https://disk.yandex.com.tr/d/iCChx8c1eL4bLQ
  3. ZeoX

Yardım Eagle 4070 ti her oyunda driver crash yiyor

Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 5 aydır gigabyte eagle 4070 ti kullanmaktayım en başlarda hiç crash yemiyordum ama son zamanlarda çok crash yemeye başladım ddu ile driver silip yüklememe rağmen düzelmiyor ben de garantiye vermeyi çok istemiyorum çünkü garanti 20 gün içerisinde geri veriyor ben...
  4. ZeoX

Razer kraken vs blackshark v2 x

Tamamdır teşekkür ederim
  5. ZeoX

Hocam indirim geleceğini düşünmüyorum bence aksine zam gelmek üzeredir artan dolar kuru yüzünden bütçeme uygun önerebileceğiniz bir kulaklık var mı peki
  6. ZeoX

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 aydır kraken x lite kullanıyorum fakat kafa süngeri 2 kere açılma yaptı ve iade ettim ve yerine bu ikisinden birini almayı düşünüyorum https://www.vatanbilgisayar.com/razer-kraken-yesil-kulaklik.html...
  7. ZeoX

Telefonu webcam olarak kullanmak

Biraz geç cevap veriyorum ama elgatonun kendi uygulaması olan EpocCam i kullanabilirsin uygulama çok kullanışlı kendi görüntünün ayna yansıması şeklinde kullanabiliyorsun hem de pc ile telefon aynı internete bağlıysa kablo olmadan da kullanabiliyorsun tek kötü yanı çektiği görüntünün altında...
  8. ZeoX

Can't open AsIO3.sys error code 2 hatası sonrası fan RGB'leri uyumsuz çalışıyor

Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı açtığımda karşıma böyle bir hata çıktı ve kasa ile sıvı soğutma fan RGB'leri uyumsuz çalışmaya başladı. Sonrasında forumdan bulduğum konularda Armoury Crate silip yüklemem gerektiğini okudum fakat bunu yaptıktan sonra hiçbir değişiklik olmadı. Dili İngilizce...
  9. ZeoX

Xbox'tan oyun yüklerken yükleme %3'te takılı kalıyor

tamamdır teşekkür ederim
  10. ZeoX

Dostum şimdi o dediğini yaptım fakat microsoft store da oyun hizmetleri yükleme kısmında bekliyor kısmında kalıyor halbuki başka bir şey de yüklemiyorum buna da çözüm var mı?
  11. ZeoX

denedim fakat olmadı sanırım çözümü buldum uygulamayı silip yeniden başlatıp tekrar yükledim ve oldu
  12. ZeoX

Xbox uygulamasından oyun yüklerken normalde sıkıntı olmuyordu. Fakat bugün HOI4'ü yüklemeyi denerken böyle kaldı ne yapmam gerek? ardından belki yükler diye başka bir oyun yüklemeyi denedim fakat yine yüklemedi.
  13. ZeoX

Oyun oynarken durduk yere atıyor

tamamdır sağol yaptım düzeldi
  14. ZeoX

Oyun oynarken durduk yere atıyor

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda oyun oynarken oyundan atıyor RDR2 olsun GTA 5 olsun FIFA olsun her türlü oyundan atıyor FIFA oynarken şu hatayı veriyor (hata fotoğrafı bana ait değil internetten buldum ama aynı hata) eski Driver'ı da yüklemeyi denedim fakat olmadı çözüm varsa yardım edin...
  15. ZeoX

25k ekran kartsız pc önerisi

Arkadaşlar merhaba ben bu hafta içerisinde bir pc almayı düşünüyorum bilgisayarı oyun ve günlük kullanım amaçlı almayı düşünüyorum ekran kartı 4070 ti var şuan elimde ekran kartı hariç her şey dahil 25k bir pc önerebilir misiniz ?
  16. ZeoX

İntel 13700k vs Ryzen 7700x

Arkadaşlar merhaba ben bu sömestr tatilinde bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve aklımda bu iki işlemciden birini almak var sizce hangisini almak daha iyi olur.(bilgisayarı %70 oyun %30 da günlük kullanım amaçlı kullanacağım)
  17. ZeoX

Yurt dışı iPhone 14 pro max alınır mı?

Hocam teşekkür ederim cevabın için bir kaç sorum olcak toplamda imei hariç dolar fiyatına gelmesi gerekmiyor mu (gidiş geliş falanda varsa buna cevap vermene gerek yok) , gümrük vergisi toplam kaç TL 14 pro max için ve ÖTV ve KDV indirimi olacak diyorlar eğer bunlar olursa yine senin aldığın...
  18. ZeoX

Hocam kasımdan önce zor 6 gün kalmış zaten akrabamın Almanya’ya bir daha gitmesi yılbaşına kadar anca olur 1666730710 O konuda sıkıntı yok hocam ama arkadaş kasımdan önce Alman gerek dedi o zaman kötü oluyor 1666730927 Hocam bir de bir şey sormak istiyorum bu yasa önceden getirilmiş...
  19. ZeoX

İnternette gördüğüm kadarıyla 2700tl gibi bir fiyatı var ama yine de uygun oluyor Türkiye fiyatına göre
  20. ZeoX

Arkadaşlar öncelikle sa şimdi benim bir akrabam yaklaşık 2-3 hafta önce Almanya’dan Annesine telefon getirdi ben şimdi o akraba bana da telefon getirmesini istesem bana telefon getirebilir mi veya kaç TL vergi uygulaması yapılır?
Top Bottom