Arama sonuçları: *

1. D

ELEKTRİK FATURASI NE KADAR ARTAR

kanka pc'm hergün min 12-13 saat açık full oyun xD
  2. D

Çözüldü✓ R5 3600 Isınma Sorunsalı (Güneşle kapışır) | Soğutucu Önerisi

e sport duo yu alabiliyorsan al kanka yok 3-5 daha ucuz olsun dersen https://www.itopya.com/thermaltake-ux200-argb-120mm-islemci-hava-sogutucu/ bunu tavsiye edebilirim
  3. D

Yardım Sistem çöktü lütfen yardımcı olunuz

kardesim bi kez bende öyle birşeyle karşılaşmıştım gta5 hilesi indirirken :D ama senin gibi hiç boot menüsünden çalıştırma gereksinimi duymadım . önemli dosyalarımı taşınabilir hddye yedekledim , ssd. hdd mi sıfırlayıp format attım bi daha öyle bi sorunla karşılaşmadım . ne tür bi virüs...
  4. D

BU GÜNLERİDEMİ GÖRÜCEKTİK :D

1.55 te koptum :D
  5. D

ELEKTRİK FATURASI NE KADAR ARTAR

kanka benim sistemde hemen hemen seninkiyle aynı sayılır aylık maks 35-45 tl arası faturayı etkiliyor
  6. D

Yardım edin bulamadım

Bro yaklaşık 1 yıl önce bitirmiştim oyunu hatırımda kaldığı kadarıyla; 1-savaşta öldürüğün komutan vs. türlerinden düşüyor 2- bazı yan görevler var onları yaparak alabiliyosun 3- haritada demirci ikonları var oraya giderek usta yapım kılıç yapabilirsin ayrıca 2. seneçekte bahsettiğim npclerin...
  7. D

HAZIR SİSTEM ALACAĞIM BEKLEMELİMİYİM?

Kardeşim yerinde olsam beklerim şuan corona'dan dolayı bütün ülkelerin piyasası allak bullak . Çok acelen yoksa yaz sonunu bekle derim
Top Bottom