Neler Yeni

Yardım Sistem çöktü lütfen yardımcı olunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat_kara_
Bundan 2 hafta önce Bi linkten dosya indirdim ve pc biranda kişisel bir sorunla karşılaştık dedi ve kapandı o güne kadar hep biostaki boot menüsünden başlatıyordum Windowsu ama artık o seçenek yok açılırken reboot hatası veriyor ben sorunun hdd olduğunu düşünüyorum yaşadığım yerdeki bilgisayarcılarda fazla bir şey bilmiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi ramazanlar iyi forumlar dilerim

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bilmiyorumda Virüs olabilirmi Bir anda olması şaşırtıcı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bir linkti o önemli ne tür bi dosya idi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derviş Eren Dervişoğlu
Bundan 2 hafta önce Bi linkten dosya indirdim ve PC biranda kişisel bir sorunla karşılaştık dedi ve kapandı o güne kadar hep biostaki boot menüsünden başlatıyordum Windowsu ama artık o seçenek yok açılırken reboot hatası veriyor ben sorunun HDD olduğunu düşünüyorum yaşadığım yerdeki bilgisayarcılarda fazla bir şey bilmiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi ramazanlar iyi forumlar dilerim
kardesim bi kez bende öyle birşeyle karşılaşmıştım gta5 hilesi indirirken :D ama senin gibi hiç boot menüsünden çalıştırma gereksinimi duymadım . önemli dosyalarımı taşınabilir hddye yedekledim , ssd. hdd mi sıfırlayıp format attım bi daha öyle bi sorunla karşılaşmadım . ne tür bi virüs yapmışlar bilmiyorum ama bütün pc yazılımı ele geçiriyor sanki . Benim yaptığımı yap derim .
Saygılarımla...

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bundan 2 hafta önce Bi linkten dosya indirdim ve PC biranda kişisel bir sorunla karşılaştık dedi ve kapandı o güne kadar hep biostaki boot menüsünden başlatıyordum Windowsu ama artık o seçenek yok açılırken reboot hatası veriyor ben sorunun HDD olduğunu düşünüyorum yaşadığım yerdeki bilgisayarcılarda fazla bir şey bilmiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi ramazanlar iyi forumlar dilerim
Büyük ihtimal virüs bulaşmış format atmanızı öneriyorum.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Virüs programı kullanmıyorsun heralde. Format at pürüz kalmasın en temizi bu. Ha! diğer taraftan donanıma zarar veren virüsler de var.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Başka bir bilgisayardan usb format dosyası oluşturun ve format atın, o pc gitmiş format olmadan girmen zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat_kara_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom