Neler Yeni

Yardım edin bulamadım

Yusuf55mi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Yusuf AYDIN
The Witcher 3: Wild Hunt oynuyorum bir süredir. Şimdiye kadar ihtiyacım olmadığı için dikkat etmemiştim ama ustaca yapım kılıçları kime ürettirebileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derviş Eren Dervişoğlu
The Witcher 3: Wild Hunt oynuyorum bir süredir. Şimdiye kadar ihtiyacım olmadığı için dikkat etmemiştim ama ustaca yapım kılıçları kime ürettirebileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bro yaklaşık 1 yıl önce bitirmiştim oyunu hatırımda kaldığı kadarıyla;
1-savaşta öldürüğün komutan vs. türlerinden düşüyor
2- bazı yan görevler var onları yaparak alabiliyosun
3- haritada demirci ikonları var oraya giderek usta yapım kılıç yapabilirsin ayrıca 2. seneçekte bahsettiğim npclerin çoğu demirci oluyor .

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Saygılarımla...

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
dostum bazı şehirlerde demirciler yan görev olarak sana söylüyor aklıma gelen sadece bu
1: baronun oldugu kaledeki demirciyle konuşursan sana bir takım alet bulmanı söylüyor o aletlerde skeliga de bu şekilde alabilirsin yada üsttede arkadaşın dediği gibi komutanlardan düşmanlardan veya tabeladaki özel görevlerden bulabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,681
Üyeler
155,294
Son üye
ATTACKKING
Top Bottom