Arama sonuçları: *

1. OmerINKAYA

Çözüldü✓ Siyah ekran ve fanların hızlanması

Hocam merhaba, çözüldü olarak işaretlemişsiniz. Nasıl çözdünüz acaba? Ben benimkinin sıcaklıktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat başka bir çözümü varsa deneyeyim.
  2. OmerINKAYA

Çözüldü✓ Huawei Mi, Asus Mu? Hangisini Tercih Etmeliyim?

Oyun vs oynamayı düşünmüyorum. Yine de batarya ömrü vs. için asusu mu önerirsin.
  3. OmerINKAYA

Yenilenmiş iPhone 7 mi yoksa Samsung Galaxy S9 mu

Önceliğin kamera değil ise kesinlikle S9.
  4. OmerINKAYA

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d16-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-windows-11-home-16-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002NKF5Q?magaza=Hepsiburada Link oraya sığmıyormuş
  5. OmerINKAYA

Herkese merhaba, ben bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Bir bilgisayar alıp 4 sene okulda problem çekmemek istiyorum. Alacağım bilgisayarı en azından şimdilik basit kodlama işleri yapmak için kullanacağım. Seçeceğim bilgisayarda önceliğim problem çıkarmaması ve uzun batarya ömrüne...
  6. OmerINKAYA

Öneri Mühendislik için laptop önerisi

Ben yanlış etiketlemişim sanırım. Teknorocks diye bir site vardı atılanlar arasında onu bilmiyorum.
  7. OmerINKAYA

Bu arada bu da hep merak etmiş olduğum bir konudur. Aynı işlemcili oyuncu pclerinden günlük işlerde hem daha hızlı olup hem de nasıl daha uzun batarya ömrü verebiliyorlar.
  8. OmerINKAYA

Aradığım şeyin özeti aynen bu fakat 2. ele çok güvenim yok 1664100443
  9. OmerINKAYA

Aslında aklımda olan bir laptop bence de süper fakat dedim acaba biraz altına daha f/p bulabilir miyim. Olmuyor anlaşılan bunu alcağız 😅 1664097994 Laptoplara çok ayrı kafalardan bakıyoruz bence. 1664098185 M1 çipli Macbook düşündüm fakat hem Apple ekosistemine ayak uydurabilecek kadar zengin...
  10. OmerINKAYA

11400H dahili ekran kartlı sistemlerde olduğu için otamatik olarak sistem türünü istediğimin dışındakilere yöneltiyor. Harici ekran kartlı bir sisteme de okayim sadece işlemcili. Yeterki 16 ram, iyi pil ömrü ve üzmeyen günlük kullanım ve iş performansı olsun. Normalde Honor Magicbook 16...
  11. OmerINKAYA

Güzel bir bilgisayar gibi gözüküyor. Listeme ekliyorum. D16'ya gelirsek güzel bir pc fakat 17k biraz ederinin üstü sanki. 1664048710
  12. OmerINKAYA

Ben oyuncu laptopı aramıyorum demiştim sen soldan gamingi listelemişsin. Yardım çaban için teşekkürler fakat çok işe yaramıyor. Ben daha çok matebooklar tarzı bir pc arıyom. Bilgisayar mühendisliği okuyacağım için daha hafif işlemlerle uğraşacağım. Bunları da işlemcide sıkıntı yaşamadan, uzun...
  13. OmerINKAYA

Knk bu direkt oyuncu laptop'ı olmuş. İstediğimden çok farklı gibi geldi bu bana. Elimde zaten 3070li masaüstü var, oyun açmayan bir şeye de okayim.
  14. OmerINKAYA

Herkese merhaba, 3 Ekimde açılacak okulum için bir laptopa ihtiyacım var. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olduğum için de çok ihtiyacım olacağını düşünüyorum. Adam akıllı bir bütçeyi de denkleştirdiğim için önerilerinizi bekliyorum. Kullanım amacı: Okul, office ve surfing üzerine, oyun için...
  15. OmerINKAYA

CS:GO FPS Problemi RTX 2060

Fps_max 0 ayarını yaptım. Ekran kartı Driverım güncel dün kontrol ettim. Biosla ilgili yaptığım ayar olarak bi ramler için Profile 1'a aldım bir de arada sırada BIOS Update yapıyorum. Yaptım Değişen bir şey olmadı.
  16. OmerINKAYA

CS:GO FPS Problemi RTX 2060

Arkadaşlar MSI RTX 2060 Ventus OC Edition, Ryzen R5 2600, Corsair Vengeance serisi 3000MHz 16 GB RAM sistemim var. CS'de 90'a kadar düşen 150 FPS alıyorum en düşüğe çekiyorum aynı en yükseğe çıkarıyorum aynı(çözünürlük 4:3 1440X1080). 16:9 1920X1080 yapıyorum FPS aynı 4:3 1024X768 yapıyorum yine...
Top Bottom