Arama sonuçları: *

1. HeavyGambit

3060 ti 3600x darboğaz olur mu?

"Performance test" videolarından önce almanı çok önermiyorum. Malum GPU ve CPU şirketleri şu anki pandemi süreciyle beraber inanılmaz bir hızla üretim ve geliştirme çalışmaları yapıyorlar. Çok büyüdü teknoloji sektörüne ilgi. Bence yakın zamanda performans test videoları da görürüz.
  2. HeavyGambit

Prototype (ilk oyunu) işlemci sayısı

güncel
  3. HeavyGambit

güncel
  4. HeavyGambit

güncel
  5. HeavyGambit

güncel
  6. HeavyGambit

Haklısınız, aslında çözümleri paylaşmaktan ziyade asıl amacım "4 işlemci yerine 12 işlemci ile bu oyunu nasıl çalıştırırım?" sorusunun cevabını tartışmaktı :D
  7. HeavyGambit

Sorunu anlatamadım sanırım, şöyle bir problem var. Bende zaten 12 Thread'in tamamı çalışıyor, ondan yana bir problemim yok. Problem şu ki "Prototype" oynamak için Thread sayısını 4'e düşürmem gerekiyor. Yoksa oyun başlatırken kapanıyor.
  8. HeavyGambit

güncel
  9. HeavyGambit

Öneri En iyi Hikaye/Online oyunlar

Singleplayer hikaye : Battlechasers Nightwar Darksiders serisi Batman serisi Prototype serisi Sleeping Dogs Devil May Cry serisi Online oyunlar : Şu sıralar-> Conqueror's Blade
  10. HeavyGambit

Merhabalar arkadaşlar, birçoğunuz çok eski olmasına rağmen "Prototype" oyununu hatırlarsınız. Geçtiğimiz günlerde Steam de indirime girdi, bende alıp biraz oynayayım, yapımcıya katkım olsun dedim, demez olaydım... Prototype ilk oyunu için şöyle bir problemler serisi yaşadım: 1-) Oyun 1280x720...
  11. HeavyGambit

2 yıl önce aldığım, başıma bela sistem

Ramleri değiştirip kullandım bir süre, birkaç gün boyunca sıkıntı yaşamamıştım, bugün tekrar siyah ekran aldım...
  12. HeavyGambit

Öneri Laptopmu almaliyim masaüstümü ?

Eğer bir evde yaşayacaksan (uzun süreli kalacaksan) masaüstü al, taşıma işlemi nadir olacaksa. Eğer hareket halinde olacaksan (benim durumum) monster laptop almanı öneririm. Tulpar serisi gayet güçlü.
  13. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

Eklendiniz dostum :D
  14. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

Ekledim, akşamları giriyoruz genellikle :) (y)
  15. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

Epic games sanırım. Ekledim. 1589798153 Oynarız tabii ki, steam veya epic, nereden ekleyeyim?
  16. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

Anladım. Challenge hiç ölmeme üzerine olduğu için, iletişim çok önemli.
  17. HeavyGambit

Bu sistem oyunları oynatır mı?

problem olacağını sanmam, APU sistemlerde ram hızı ve miktarı önemli. İşlemci iyi bir APU sistem için, sadece uygun anakart ve dediğim gibi +3000mhz 8x2 ram olsa iyi olur.
  18. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

konuşman şart değil, ama bizi duyman iyi olur :) 1589797812 ekledim kardeşim
  19. HeavyGambit

GTA V 10m için ekip

Güncel++
  20. HeavyGambit

Bu sistem oyunları oynatır mı?

8x2 ram takarsan ve yüksek BUS hızı olursa (+3000 mhz) götürür.
Top Bottom