Neler Yeni

Öneri Laptopmu almaliyim masaüstümü ?

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Benim 6500 tl bütçem var laptop alirsam laptop kulaklik mouse hepsi bunun içinde ama masaüstü alirsam her şey dahil monitör falan ben seneye lise 1 olucam geyvede kalirsam zaten masaüstü alicam ve benim derslerim iyi sosyal bilimler tutturursam sadece hafta sonlari geyveye gelicem sizce adapazarina gidersem sosyal bilimler lisesine laptopmu almaliyim yanimda taşımak için yoksa masaüstü mü hafta sonlari gelince kullanican masaüstü alirsam (LGSDEN SONRA ALICAM SIMDIDEN KARAR VERICEM)

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
Masaüstü almalısın bende lgsden sonra alıcam masaüstü en iyisi

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Net masaüstü. Aynı sistem almak istenirse neredeyse iki katına çıkmak zorunda kalıyosun.

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Benim 6500 TL bütçem var laptop alirsam laptop kulaklik mouse hepsi bunun içinde ama masaüstü alirsam her şey dahil monitör falan ben seneye lise 1 olucam geyvede kalirsam zaten masaüstü alicam ve benim derslerim iyi sosyal bilimler tutturursam sadece hafta sonlari geyveye gelicem sizce adapazarina gidersem sosyal bilimler lisesine laptopmu almaliyim yanimda taşımak için yoksa masaüstü mü hafta sonlari gelince kullanican masaüstü alirsam (LGSDEN SONRA ALICAM SIMDIDEN KARAR VERICEM)
gezmiyorsan ve taşımak zorunda değilsen kesinlikle masaüstü

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
Oturduğum ilçenin dışında okursam yurtta kalicam öyle olsada masaüstü mü alayim ?sadece hafta sonlari gelicem öyle olursa
daha iyi bir bilgisayarla oynamak daha iyi masaüstü kesinlikle bende cevat ayhana gidince öyle yaptım haftasonları oynuyom sadece daha iyi

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oturduğum ilçenin dışında okursam yurtta kalicam öyle olsada masaüstü mü alayim ?sadece hafta sonlari gelicem öyle olursa

Eğer zamanının büyük bir bölümünü yurtta geçireceksen laptop alman daha mantıklı olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha iyi bir bilgisayarla oynamak daha iyi masaüstü kesinlikle bende cevat ayhana gidince öyle yaptım haftasonları oynuyom sadece daha iyi

Eğer bazı oyunlarda gelişmek istiyosan sadece haftasonu oynamak çok sıkıntı olur ve her hafta yeniden alışmak zorunda kalabilirsin. Ama bağımlılık konusunda güzel bir engelleyici olabilir.

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
Dostum en büyük kriter taşımak zorunda olacak mısın olmayacak mısın?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
yıllarca laptop kullanan biri olarak söylüyorum laptop kullanmak pişmanlıktır bende lgs den sonra laptop almıştım tamamen gereksiz eğerki gezmiyorsan masaüstü al zaten diyorsun hafta sonu gelicem diye hafta içi işte ders çalışırsın hafta sonu krallar gibi masaüstünde oynarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Deniz Hazırbaş
Eğer bir evde yaşayacaksan (uzun süreli kalacaksan) masaüstü al, taşıma işlemi nadir olacaksa.

Eğer hareket halinde olacaksan (benim durumum) monster laptop almanı öneririm. Tulpar serisi gayet güçlü.

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Masaüstü almalısın bende lgsden sonra alıcam masaüstü en iyisi
Net masaüstü. Aynı sistem almak istenirse neredeyse iki katına çıkmak zorunda kalıyosun.
gezmiyorsan ve taşımak zorunda değilsen kesinlikle masaüstü
Eğer zamanının büyük bir bölümünü yurtta geçireceksen laptop alman daha mantıklı olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer bazı oyunlarda gelişmek istiyosan sadece haftasonu oynamak çok sıkıntı olur ve her hafta yeniden alışmak zorunda kalabilirsin. Ama bağımlılık konusunda güzel bir engelleyici olabilir.
Dostum en büyük kriter taşımak zorunda olacak mısın olmayacak mısın?
yıllarca laptop kullanan biri olarak söylüyorum laptop kullanmak pişmanlıktır bende lgs den sonra laptop almıştım tamamen gereksiz eğerki gezmiyorsan masaüstü al zaten diyorsun hafta sonu gelicem diye hafta içi işte ders çalışırsın hafta sonu krallar gibi masaüstünde oynarsın
anladım

Top Bottom