Arama sonuçları: *

1. Lans0r

Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi ile Hem Çekirdek Hem Bellek Frekansını Yükseltme

neden düşürmek istiyorsun birde ben sadece eski biosu yükledim yeniyi yüklediğim zaman memory 1500 den 1750 ye çıkıyo yeni güncellemeyide pc ye format atacağım ileri bir tarihte yapıcam
  2. Lans0r

DA2 Sistem Hediye Oyun

[email protected] a faturanı yolla dönüüş olur ama bugün hediye dağıtımının son günü geç kalmış olabilirsin
  3. Lans0r

Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi ile Hem Çekirdek Hem Bellek Frekansını Yükseltme

Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi yaptım fakat GOOGLE CHROME A GÖRÜNTÜ GELMİYOR sorunu Windowsu tekrar yüklemeden nasıl çözebilirim yoksa eski update i kullanacağım
  4. Lans0r

Da sistem 2 oyun hediyesi

Bende de her hangi bir dönüş olmadı
  5. Lans0r

Da-2 ekran kartı frekans güncelleyince ekranin gitmesi sorunu hakkında.

bios güncel geldi ben internet den tekrar güncellemeyi seçtim bios zaten güncel dedi sürümde 2006 dıydı galiba
  6. Lans0r

Da-2 ekran kartı frekans güncelleyince ekranin gitmesi sorunu hakkında.

kurulum işinden hiç anlamam dersen yakınlarda bi bilgisayarcıya götürsün halleder ancak biliyorsan sıkıntı çıkmaz şu an DA2 sistemden yazıyorum geçen cuma geldi 4/4 lük çalışıyo bu ürün 1000 küsür satıldı tabii ki içinde sıkıntılı parçalar çıkma şansı var ama onlarında değişim olayı var sonuçta...
  7. Lans0r

DA-Sistem2 Geldi! Herkese teşekkürler

Evindeki monitörü bilmem ama kasanın yanında güç kablosu geliyor monitörün ayrı güç kablosu olur
  8. Lans0r

İtopya kargom nerede

E sen almışın gözüken o
  9. Lans0r

Çözüldü✓ DA-2 egzoz fanı çalışmıyor

egzoz fanını görecek bişey yok kasanın en arkasındaki içerdeki sıcak havayı dışarıya atan fandır kendisi anakartla alakalı değil kasanın önündeki diğer3 fanı çoğaltıcıya takarken çoğaltıcıda oluşan bir sorun zaten hallettim
  10. Lans0r

Win 10 oem key sitesi

peki hocam şimdi bendeki sürüm home ve proya yükseltme yaparken veri kaybı yaşamıyorum dimi
  11. Lans0r

Win 10 oem key sitesi

win10 home a yakın zamanda aldığınız max 30 40 liralık bir GÜVENİLİR key biliyorsanız link alırım aksi taktirde gittigidiyordan şansımı deniycem
  12. Lans0r

deniycem hocam aslında havale gönderdiğim maillimde makbuz var ama deneyim
  13. Lans0r

bide şu hediye horizon oyununun kodunu alabilsem :) adamlara heryerden yazdım bakalım
  14. Lans0r

önce yaparsan daha düzgün oluyor abdullahın videoyada bak istersen
  15. Lans0r

olay çözüldü büyük ihtimalle sistemi toplayan görevli fanlarını çoklayıcıya bağlarken egzoz fanını takarken pinlerden bir tanesi geriye doğru (zorlamış heralde ) kaçmış onu iğne ile hallettim müşteri hizmetleri ile diyaloğa girmekten daha kısa olacağını bildiğimden kendim hallettim ama da2...
  16. Lans0r

corsair carbide spech delta önedeki fanlar ayrı biryerden alıyor
  17. Lans0r

bağlantı direkt ana karta yapılmış
  18. Lans0r

pc elime ulaştı kurulumları testleri yaptım ancak bir şey farkettim egzoz fanı çalışmıyor benim bildiğim egzoz fanı her harükarda (sıcaklık değerinde) çalışması lazım pinv girişinide kontrol ettim sorun nerde olabilir
  19. Lans0r

Da2 win10 hatası

Eklemeyi unutmuşum 1592582076 Konu çözülmüştür
  20. Lans0r

Da2 win10 hatası

Tecnopatın 1 hafta önce fredosa win10 yüklemesi gibi rufus ile usbyi hazırladım ama f8 boot menüde yüklü usbyi seçince bu hatayı veriyor
Top Bottom