Neler Yeni

Çözüldü✓ DA-2 egzoz fanı çalışmıyor

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
pc elime ulaştı kurulumları testleri yaptım ancak bir şey farkettim egzoz fanı çalışmıyor benim bildiğim egzoz fanı her harükarda (sıcaklık değerinde) çalışması lazım pinv girişinide kontrol ettim sorun nerde olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
PC elime ulaştı kurulumları testleri yaptım ancak bir şey farkettim egzoz fanı çalışmıyor benim bildiğim egzoz fanı her harükarda (sıcaklık değerinde) çalışması lazım pinv girişinide kontrol ettim sorun nerde olabilir
Fanın 4 pin bağlantısı yapılmış mı? Kontrolcüye mi bağlı yoksa direk ananakarta mi?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
bağlantı direkt ana karta yapılmış
Kasa modeliniz nedir, bir de öndeki üç fan nereye bağlı gücü nereden çekiyorlar? 4 pin bağlantı kablosunu çıkarıp tekrar takmayı da dener misin?

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa modeliniz nedir, bir de öndeki üç fan nereye bağlı gücü nereden çekiyorlar? 4 pin bağlantı kablosunu çıkarıp tekrar takmayı da dener misin?
corsair carbide spech delta önedeki fanlar ayrı biryerden alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Corsair carbide spech delta önedeki fanlar ayrı biryerden alıyor
Bir ihtimal aklıma şu geliyor egzoz fanının kablosu yerinden oynamış olabilir tak çıkar deneyin bı, olmazsa müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekecek gibi duruyor. Corsair'in bu kasasında egzoz fanı kontrolcüye bağlanmıyor dimi ?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Spec delta ile sorun yaşayan çok nedense bir konu daha açıldı bugün fanlar çalışmıyor diye.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Spec delta ile sorun yaşayan çok nedense bir konu daha açıldı bugün fanlar çalışmıyor diye.
Vallah hocam sistem herkesin eline ulaştıkca sıkıntılar boy gösteriyor. Sabahta bir arkadaşın öndeki ve egzoz fanlar çalışmıyordu. bir kişide 85 derece görmüş valorant gibi bir oyunda. Korkmaya başladım. Vira bismillah...

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Vallah hocam sistem herkesin eline ulaştıkca sıkıntılar boy gösteriyor. Sabahta bir arkadaşın öndeki ve egzoz fanlar çalışmıyordu. bir kişide 85 derece görmüş valorant gibi bir oyunda. Korkmaya başladım. Vira bismillah...
V200 kasaya kötü diyorlardı hava akışı oalrak ki ben almama rağmen hala diyorum bence de iyi değil ama bir arkadaş gta 5 testini yaptı v200 ile değerler gayet iyi.

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Bide şöyle düşün bu sorunları 10 kişi yaşadı dersek birsürü kişi aldı bu pcden sıkıntısız kullananıda var inş biz onlardan oluruz

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
V200 kasaya kötü diyorlardı hava akışı oalrak ki ben almama rağmen hala diyorum bence de iyi değil ama bir arkadaş gta 5 testini yaptı v200 ile değerler gayet iyi.
Vallah kardeşim ben bir şey anladım kasa masa fark etmiyor gibi? Benim bir arkadaş da gamepowerin o rgbye önem verilmiş mesh 0 olan bir kasası var rtx2070 süperi var rtxli oyunlarda işlemcisi bile max 75 görmüş. Delta'da mesh var üstte ve altta ryzen 3600 valorant gibi oyunda 85 görmüş. Tedirgin olmaya başladım. hayırlısı inşallah. :)

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,821