Neler Yeni

Çözüldü✓ DA-2 egzoz fanı çalışmıyor

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Bide şöyle düşün bu sorunları 10 kişi yaşadı dersek birsürü kişi aldı bu pcden sıkıntısız kullananıda var inş biz onlardan oluruz
İnşallah hocam olmadı pederden bir borç daha isteyip hava soğutucu alacaz acil ne yapalım. :) Yoksa valorant gibi bir oyunda 85-90 gibi değerler çekilmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yinede şunu söyliyim şu paraya alınacak böylesine sistem yok şuanda. Yine f/p oluyor hava soğutucu alınsa bile onuda 200 TL'ye bir link atıp duruyor arkadaş onuda 200 TL'ye kitledi mi tamam.

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
İnşallah hocam olmadı pederden bir borç daha isteyip hava soğutucu alacaz acil ne yapalım. :) Yoksa valorant gibi bir oyunda 85-90 gibi değerler çekilmez.

Ama yinede şunu söyliyim şu paraya alınacak böylesine sistem yok şuanda. Yine f/p oluyor hava soğutucu alınsa bile onuda 200 TL'ye bir link atıp duruyor arkadaş onuda 200 TL'ye kitledi mi tamam.
Tabikide öyle bu arada sıcaklık olayının çözümü basit ben daha sistem gelmeden buldum çözümünü şu videoda anlatılıyor
Şu an yeni level açıldı o da kasa fanlarının çalışmaması onun için tek çare iletişime geçmek elinde sonunda pc sorunsuz olucak itopyayla iletişime geçince hallederler

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
olay çözüldü büyük ihtimalle sistemi toplayan görevli fanlarını çoklayıcıya bağlarken egzoz fanını takarken pinlerden bir tanesi geriye doğru (zorlamış heralde ) kaçmış onu iğne ile hallettim müşteri hizmetleri ile diyaloğa girmekten daha kısa olacağını bildiğimden kendim hallettim ama da2 sistem 4/4 lük testleri falan yaptım şimdi internet müsade ederse oyunları indiriyorum

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
fan bozuktur

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
bide şu hediye horizon oyununun kodunu alabilsem :) adamlara heryerden yazdım bakalım

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
olay çözüldü büyük ihtimalle sistemi toplayan görevli fanlarını çoklayıcıya bağlarken egzoz fanını takarken pinlerden bir tanesi geriye doğru (zorlamış heralde ) kaçmış onu iğne ile hallettim müşteri hizmetleri ile diyaloğa girmekten daha kısa olacağını bildiğimden kendim hallettim ama da2 sistem 4/4 lük testleri falan yaptım şimdi internet müsade ederse oyunları indiriyorum
Sevindim hocam, bir an korksamda. :) Bol bol eğlenceli oyunlar dilerim.

bide şu hediye horizon oyununun kodunu alabilsem :) adamlara heryerden yazdım bakalım
Hocam faturayı çekip mail olarak atın.

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
Sevindim hocam, bir an korksamda. :) Bol bol eğlenceli oyunlar dilerim.

Hocam faturayı çekip mail olarak atın.
deniycem hocam aslında havale gönderdiğim maillimde makbuz var ama deneyim

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

thinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Alper Bozkurt

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bozuk halive düzeltişmiş halini resim olarak atman mümkünmü egsoz fanları tam olarak nedir bilmiyorumda.
sanırsam anakart üzerindeki pinlere iyice montaj etmemiş seninki

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
Vallah hocam sistem herkesin eline ulaştıkca sıkıntılar boy gösteriyor. Sabahta bir arkadaşın öndeki ve egzoz fanlar çalışmıyordu. bir kişide 85 derece görmüş valorant gibi bir oyunda. Korkmaya başladım. Vira bismillah...
sorun çözüldü valorant sıcaklık max 65

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
bozuk halive düzeltişmiş halini resim olarak atman mümkünmü egsoz fanları tam olarak nedir bilmiyorumda.
sanırsam anakart üzerindeki pinlere iyice montaj etmemiş seninki
egzoz fanını görecek bişey yok kasanın en arkasındaki içerdeki sıcak havayı dışarıya atan fandır kendisi anakartla alakalı değil kasanın önündeki diğer3 fanı çoğaltıcıya takarken çoğaltıcıda oluşan bir sorun zaten hallettim

Top Bottom