Arama sonuçları: *

1. Vvivolaqie

Yardım İşlemci güncelleyeceğim. Mevcut psu m yeterince güçlü mü

Psu 600luk cpu i3 12100f gpu 3050. Ben bu işlemciyi i7-12700KF ile değiştirmek istiyorum.Cpu tdp değeri farkını psu kaldırabilir mi yoksa daha güçlü bir psu kullanmak zorunda mıyım onun soruyorum.(Mevcut cpu tdp 60, takacağım cpu ise 125tdp değerinde)
  2. Vvivolaqie

Eski bilgisayarım için depolama önerisi

Çok teşekkür ederim. ^^
  3. Vvivolaqie

Bütçe sıkıntı değil uyumlu olabilecek 240gb bir ssd yeterli olacaktır hızlı olmasını istiyorum sadece
  4. Vvivolaqie

Bilgisayarım bu https://browser.geekbench.com/geekbench3/8317921 Bilgisayarıma ssd takmak istiyorum eğer takabiliyorsam hangi ssd yi takmam gerek ya da takamıyorsam hızlı ve kaliteli bir ssd önerisi yaparmısınız? Teşekkürler...
  5. Vvivolaqie

hp Boot menu Problemi

Teşekkür ederim işiniz rast gitsin ^^ (İşe yaradı)
  6. Vvivolaqie

hp Boot menu Problemi

i5 m460
  7. Vvivolaqie

hp Boot menu Problemi

win 7 yüklü eski bir laptopa hp pavilion (dv6) win 10 yüklemeye çalışıyorum . Win 10 yükledim flaş belleğe ryfys yazılımı ile . Sonra boot menüden girdim fakat win 10 başlatılamadı hata verdi. Fotoğradf ektedir. Ne yapmam gerekiyor?
  8. Vvivolaqie

Bellek Uyumluluk problemi

Peki bahsettiğiniz yerdeki cl değerinden daha düşük cl değerinde bir ram alırsam daha mı iyi olur veya sıkıntı mı çıkarır?
  9. Vvivolaqie

Peki anakartıma gömülü olan belleğin kaç cl değerinde çalıştığını nasıl öğrenebilirim??
  10. Vvivolaqie

Merhaba arkadaşlar laptopuma bellek takviyesi yapacağım. Bilgisayarımda anakarta gömülü 4 gb bir de tek slota takılı 4 gb bir ram var. Sistem max 12 gb ram destekliyor bende 8 gb soddim bir bellek buldum fakat bilgisayarda takılı olan bellekten markası farklı (takılı olan samsung takacağım...
  11. Vvivolaqie

Çözüldü- APU Sistemelerde Ramler

Teşekkürler...
  12. Vvivolaqie

En kısa sürede temin edeceğim. Siz hazır buraya kadar gelmişken ram markası olarak crucial mı kingston mu iyidir? (notebook ram)
  13. Vvivolaqie

Teşekkür ederim. Geceniz güzel olsun: ^^
  14. Vvivolaqie

Oyun tutkunu birisi sayılmam. Boş zamanlarımda oynarım sadece. Bilgisayarımı en çok zorlayan Apex Legends. en düşük çözünürlükte 50 fps alıyorum ama sabit değil droplar yaşıyorum.
  15. Vvivolaqie

Ramlerin biri gömülü 4 GB ve sistem bu ramin yarısnı kullanıyor. Ekran alıntısında gördüğünüz gibi bana kalan ram 5.88/8 . Ram takviyesi oyunlar için sizce mantıklı mı?
  16. Vvivolaqie

APU sistemlerde RAM'lerin çok önemli olduğunu biliyorum, çift kanal kullanılması gerektiği vs. fakat RAM'lerin frekans yüksekliği mi daha önemli yoksa bellek boyutu mu? Çift kanal 4+4 2400MHz kullanıyorum. RAM'ların bir tanesi dahili. Birini çıkarıp 8 takmayı düşünüyorum. Bilgisayar maksimum...
Top Bottom