Arama sonuçları: *

1. M

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Zaten hazır sistem olarak haklısın. Ona lafım yok. Fakat bekleyerek toplayanlarda çıkar. Amacım haterlık hakaret yada sinir etme değil. Sadece kendi şahsi düşüncemi belirtiyorum. 1592067758 Sence nasıl sistem?
  2. M

Tekrardan diyorum. Sistemler harika oluyor. Olmasa el capitan almazdım :(. Fakat olduğundan fazla indirim diye hitap edilmesi (Hali hazırda 300 tl fark ile aynı sistem var. En azından bu belirtebilirdi rakipleri ile farkı.) hoşuma gitmedi. Bunu belirttim. Bir daha da belirtmem eğer böyle sert...
  3. M

Ne bu savunma tripleri. Kaç kere dedim fiyat iyi sistem güzel fakat sizde biliyorsunuz bu sistem 1500 tl ucuz değil. Bu şekilde lanse edilmesini hoş bulmadım. Onun haricinde kabul ediyorum zaten Abdullah ın sistemleri genel olarak en iyi ve en ucuzları oluyor. Çıktıklarında sansasyon oluyor. Ama...
  4. M

Kardeşim zaman ile yakın fiyatlara toplacağını dedim. Fiyat kötü sistem çöp demedim.
  5. M

Yarım saat içerisinde demedim :) Zaman ile indirimlerden toplarım dedim. Tehdit eden sizsiniz fark ettiyseniz. Anında o fiyatlara bulunamaz. Zaten fiyat ve sistem iyi onları eleştirmiyorum. Fakat siz sistem yapmasanız dahi maks 200 300 pahalıya zaman içerisinde toplayacak insanlar çıkar.
  6. M

Sen bilirsin. Demek istediklerimi anlamayıp direk savunmaya geçiyorsun. Tehdit ettiğimde yok. Fiyatı iyi ama 1500 tl indirim yok. Sistemlerine kötü demedim. Fakat hepsine 1000 2000 tl indirim adı altında (daha yakın fiyatlara hazır sistemler var yada indirimlerden toplanır.) Satmanın bana göre...
  7. M

Teker teker indirim bekleyerek toplanır dedim. (Sistemi bekleme süresinde alınır.) Sisteme kötü demedim fakat 1500 tl indirim etiketi hoşuma gitmedi. En azından 5900 6 bandında da toplanılabilir bir sistem olduğunu çoğu kişi bilmiyor. 1592062589 Tamam ona bir şey demiyorum
  8. M

Ayrı ayrı sitelerden ayrı ayrı günlerde toplarsam? Biliyorsunuz sizde toplanabilir imkansız değil. Sistemin iyi olduğunu fiyatınında güzel olduğunu kabul ediyorum fakat siz hiç kabul etmediniz.
  9. M

Tamam zaten indirimi var fakat çok yakın fiyatlara toplanabilir. Buda 1500 tl 2000 tl indirimli demek bence güzel değil. Sizce olabilir karışmıyorum.
  10. M

https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-45726/ Hali hazırda bile var. Sistem sihirbazları hep pahalıya toplar sizde biliyorsunuz. Bu uygun fiyatların sebebi itopya incehesap vs hangi site var ise anlaşma yapıp daha çok satmak için yapıyor. Bunu benden iyi siz...
  11. M

İndirimlerden sıra sıra size rapor edeceğim. Eğer aynı fiyat veya maksimum 100 200 pahalıya gelmez ise terk ediyorum burayı. Agresif tavrım yok. https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-45726/ Hali hazırda neredeyse aynı bir sistem. Arada aman aman fark yok bence.
  12. M

Karla satabileceğini hiç düşünmüyorum. Md1 gibi bir sistem değil. Aman Aman avantajı yok. (Direk sihirbazdan toplarsanız 9k bile çıkabilir bu sistem) Şahsen 1500 değil ama 200 300 indirim alınmış olduğunu düşünüyorum.
  13. M

Da-2 sistem itopya kasayı değiştirmiş

10 değil fakat 700 800 satması biraz enteresan.
  14. M

telkin ve hipnoz yapmak için kitap önerisi ?

Anlamak ve çözmek istersen bence en karmaşık olan Friedrich Nietzsche nin zihnini çözmeye çalışabilirsin. Evet canlı birisi değil fakat yeterince bilgi var.
  15. M

Da-2 sistem itopya kasayı değiştirmiş

Eğer gerçekten 700 sattı ise El capitana laf atıp bunu alanları izlemek lazım bakalım ne zaman gelecek sistemleri.
  16. M

İstanbul da iseniz sihir için bir yer önerebilirim. Okulda arkadaşlarına yaparsın. Büyütmek istersen devam edersin. Çok güzel bir hobi. Ufak top oyunu ile bile insanları şaşırtmak çok güzel. İstediğin kişiye numara yapabiliyorsun. Diğer düşünce kontrolü ile ilgili kitap pdf lerimi bulabilirsem...
  17. M

bu showlar da sana garip gelecektir. Shin lim çok enteresan numaralar yapıyor. Çoğunu bir şekilde öğrendim ve öğrenince o kadar kolay olduğunu anlıyorsunuz ki ve bir daha asla aynı açıyla bakamıyorsunuz.
  18. M

Hocam tam sahip değilim fakat az buz biliyorum. Ama böyle bir işe kalkışmak hayatını bu yöne aktarmaktır. Ev baskısı yüzünden bütün kartlarımı vs satmak zorunda kaldım.
  19. M

Tor Browser ile giriş sorunları

Genel olarak tor kullanıyorum ki. Gmaile de youtube a da oradan giriyorum. Şahsen daha güvenilir olduğunu düşünüyorum. Hele bilmediğim linklere vs direk oralardan giriyorum. Tor sadece deep webe girilmek için kullanılmıyor ki. Hangisi daha güvenli ise yada hangisinin güvenli olduğunu düşünürsem...
  20. M

Sihirbazlık ile uğraştım. (Ciddi ciddi uğraştım ufak çaplı gösterilerim de oldu.) Sırlarını veremem fakat çoğu yönlendirme ve el çabukluğu. Aslında taş kağıt makas oyunu da benzer. Her kes yapabilir. Sana eğer bulabilir isem Evet Dedirme Ve Zihin yönlendirme kitaplarımı atabilirim. (Nerede...
Top Bottom