Neler Yeni

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Yok hocam Thermaltake'den bahsediyoruz abartmayalım. V200'ün hava akışı pek iyi değil ancak ekran kartı soğutma konusunda çook başarılı. Yani videoda gördüğünüz değerlerden 10 derece fazla bile olsa sizinki (ki hiç sanmam) hala az ısınan bir sistem olur. Ama işlemci için yeni bir fan gerekebilir. Stok fan zaten anca yetiyor kasanın hava akışı da pek iyi olmadığından ısınma yapabilir.
Kaldı ki ben Tuf anakart aldım çok daha kaliteli bileşenlere ve mosfet soğutucya sahip ve yanlış görmediysem üstünde bir de çelik soğutma yapısı mevcut.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Tamam kanka sen topla.
Ne bu savunma tripleri. Kaç kere dedim fiyat iyi sistem güzel fakat sizde biliyorsunuz bu sistem 1500 tl ucuz değil. Bu şekilde lanse edilmesini hoş bulmadım. Onun haricinde kabul ediyorum zaten Abdullah ın sistemleri genel olarak en iyi ve en ucuzları oluyor. Çıktıklarında sansasyon oluyor. Ama hoşuma gitmeyen bir özelliğini belirttim diye bu kadar tepki çekeceğini düşünmemiştim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Arkadaşlar 1 kişiye toplanmıyor bu sistem. Ya da sen kendine almıyorsun, sistem almaya gelecek adama 3-4 hafta bekle ucuza alırsın mı diyeceksin? Ne kadar ilginç savunma yöntemleri bunlar...

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Here we go again diyoruz biz buna
Tekrardan diyorum. Sistemler harika oluyor. Olmasa el capitan almazdım :(. Fakat olduğundan fazla indirim diye hitap edilmesi (Hali hazırda 300 tl fark ile aynı sistem var. En azından bu belirtebilirdi rakipleri ile farkı.) hoşuma gitmedi. Bunu belirttim. Bir daha da belirtmem eğer böyle sert agresif tepkiler alacaksam. Tehdit etmedim tehdit yedim :(

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Yahu hala olduğundan fazla diyorsun ben ne diyeyim daha :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
300 TL fark ile aynı sistem dediğin bizim sistemimiz zaten, onda da bu kadar indirim olduğunu söylemiştik.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Arkadaşlar 1 kişiye toplanmıyor bu sistem. Ya da sen kendine almıyorsun, sistem almaya gelecek adama 3-4 hafta bekle ucuza alırsın mı diyeceksin? Ne kadar ilginç savunma yöntemleri bunlar...
Zaten hazır sistem olarak haklısın. Ona lafım yok. Fakat bekleyerek toplayanlarda çıkar. Amacım haterlık hakaret yada sinir etme değil. Sadece kendi şahsi düşüncemi belirtiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL fark ile aynı sistem dediğin bizim sistemimiz zaten, onda da bu kadar indirim olduğunu söylemiştik.
Sence nasıl sistem?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Arkadaşlar başlığı açmamın sebebi "yaa üf üf ne kadar ayıp" falan değil ben olsam ben de kârla satmak için alırım burada değinmek istediğim nokta bazı arkadaşlara denk geliyorum 50 tane soru sormaktan, iş içinde iş aramaktan ve yok efendim nasıl hemen o kadar sistem satılır laflarını yapmaktan bazı şeyleri çok kaçırıyor ve gerçekten ekran görüntüsündeki bu arkadaş yakın zamanda bu sistemi kârla satacak :) kendisine de helal olsun. Sevgiler

+ Yaptığımız sistemlerin ne derece F/P olduğunu aşağıdaki ekran görüntüsü ile sabittir

Alıntıyı görüntüle
Benim de aklıma geldi ama nasıl?
birinci siparişimi rx5700 ile vermiştim sonra iptal ettim ama değerlendirmede henüz. Eğer iptal olmazsa ben de forumda alamayan birisine !!KÂR!!'sız satarım diye düşünmüştüm. Kargo masrafları felan alırım o kadar demiştim. Buraya ihanet edemem 2 aydır bekliyorum ve ne kadar zor olduğunu biliyorum buradaki arkadaşlar da benim gibi gün saydı. Hatta yeri geldi 1000 tane konu açtı heyecanını yatıştırmak için.
O laf edenler de boşuna konuşuyo tam 3 saat öncesinden kart telefon adres hepsini ayarlayıp PC başında beklemeye başlamıştım böyle olacağını biliyordum çünkü:
"Satış rekoru" geliyor demiştim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yarım saat içerisinde demedim :) Zaman ile indirimlerden toplarım dedim. Tehdit eden sizsiniz fark ettiyseniz. Anında o fiyatlara bulunamaz. Zaten fiyat ve sistem iyi onları eleştirmiyorum. Fakat siz sistem yapmasanız dahi maks 200 300 pahalıya zaman içerisinde toplayacak insanlar çıkar.
Cümlen çok açık "zaman içerisinde" lafın da o kadar saçma anlatamam bu kadar büyük bir emeğe karşı kullanılan söz "zamanla" zamanla dünyada neler oluyor senin haberin var mı? Neyse arkadaşın ısrarla dediği 200TL iddiasını kanıtlayamadı ki kanıtlasaydı DA Sistem 2 hediye edecektim ama kendi yalanına kendi de inandığı için sonuç ortada kasıtlı yanlış bilgilendirmeden ötürü uzaklaştırılmıştır Ben her eleştiriye her zaman müsade edip bunlardan ders çıkartmış birisiyim ama ben emeğime küfür edilmesini seyredemem.

murat.png

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Zaten hazır sistem olarak haklısın. Ona lafım yok. Fakat bekleyerek toplayanlarda çıkar. Amacım haterlık hakaret yada sinir etme değil. Sadece kendi şahsi düşüncemi belirtiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sence nasıl sistem?
Bu sistemde indirim olmadığını söylemedim. Videoda TEK TEK toplarsanız 6900 TL diyor senin attığın örneklere bak...

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Videoyu sunarken yalan falan mı konuşuyoruz bu zıtlığını bir türlü çözemedim. Sistemde kullandığımız parçaların birebir aynısını TR'nin en ucuz yerlerinden topla 6900TL tutuyor ve 200TL'lik oyun hediyesi var.
Abi nasıl oyun hediyesini alabilirim
Sistemi aldim

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler