Arama sonuçları: *

1. B

PERFORMANS PROBLEMİ AMD

ssd nin serviste olduğu dönemde harddisk kullandım aynı problemleri o zaman da yaşadım
  2. B

PERFORMANS PROBLEMİ AMD

oyunların hepsinde ayarları yükseğe de aldım ortaya da aldım düşüğe de aldım aynı sorun devam ediyor ekran kartı kullanımı her 0 a düştüğünde drop yiyorum 1613325276 1.5 sene toshiba tr 200 kullandım 480 gb servise gönderdim yenisi kioxia 480 gb
  3. B

PERFORMANS PROBLEMİ AMD

güncel bios da güncel windows ta
  4. B

PERFORMANS PROBLEMİ AMD

Bilgisayarcı güvenilir bir yer parçalarını değiştiremez bütün parçaları ezbere biliyorum bir önceki ssdmin yazma hızları biraz düşüktü bu 0 daha 2 gün önce taktım format ta atıldı sorun yine çözülmemişti oyun içi sıcaklık değerleri çok normal ama ekran kartı kullanımı çok dalgalı sürekli 0 a...
  5. B

PERFORMANS PROBLEMİ AMD

Sapphire Pulse Rx 5500xt 4gb ekran kartım Amd ryzen 5 1400 işlemcim 8gb 3000mhz corsair ram thermaltake v200 kasa ve psu gigabyte b450m s2h anakartım var Csgo Pubg Valorant Gta5 bütün oyunlarda sürekli drop yiyorum hadi gta5 ve pubg için 8gb ram yetmesin csgo ve valorant da bile drop yiyorum...
  6. B

PERFORMANS SORUNU VE GÖRÜNTÜ SORUNU

SAPPHİRE PULSE RX 5500XT 4GB Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok...
  7. B

EKRAN KARTI KULLANIM PROBLEMİ

SAPPHİRE PULSE RX 5500XT 4GB Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok...
  8. B

Gta5 te 25-30 fps oynayacak kadar kötü bir işlemci mi ? orta düşük ayarlarda
  9. B

%50- 75 civarlarında
  10. B

11. B

Bu sistemi toplayalı 1 sene oldu o zamandan beri sadece csgo oynuyordum ilk aldığımda da aynıydı sorduğumda csgo da böyle dediler yaklaşık 4 ay önce format attım formattan sonra da aynıydı gta 5 yüklediğimde ise her oyunda böyle olduğunu anladım
  12. B

Asus Rog Strix Rx570 Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok dalgalı Msi...
Top Bottom