Neler Yeni

EKRAN KARTI KULLANIM PROBLEMİ

batuhn43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan kaygısız
Asus Rog Strix Rx570 Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok dalgalı Msi Afterburner ve Amd Link üzerinden de kontrol ettim ekran kartım bi %80 bi %0 bu sistemde CSGO da bile drop yiyorum yardımcı olabilecek birisi var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün Windows güncelleştirmeleri ve Driverlar kurulu güncel onlarda da hiç bir sorun yok

efsoduyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Efso Duyar
Sistemde virüs olabilir. Format attınız mı?

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Virüs temizleme konusunda Avast ve Comodo başarılı diye biliyorum

batuhn43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sistemi toplayalı 1 sene oldu o zamandan beri sadece csgo oynuyordum ilk aldığımda da aynıydı sorduğumda csgo da böyle dediler yaklaşık 4 ay önce format attım formattan sonra da aynıydı gta 5 yüklediğimde ise her oyunda böyle olduğunu anladım

porkos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
berke
Bende sapphire rx 580 nitro+ var kartı aldıktan sonra incelemiştim bir bios switch i var o bios switch i sendede olabilir onu değiştirmek sorununu giderebilir birde amd'nin uygulamasında modlar var ordan oyun modunu seçersen belki düzelebilir

Top Bottom