Arama sonuçları: *

1. G

Hangi Intel işlemci hangi AMD işlemciye denk?

Bir iki örnek @Evil Belief hocam yazmış zaten, onlar markaların piyasaya benzer fiyatlarla, birbirine rakip olarak sürdüğü işlemciler.
  2. G

Hangi Intel işlemci hangi AMD işlemciye denk?

Öyle bir karşılaştırmanın çoklu çekirdek ve tekli çekirdek açısından iki kategoride ayrı ayrı yapılması gerekir sağlıklı bir eşleştirme olması için. Ama iki markanın segment açısından birbirlerine rakip olarak çıkardığı işlemciler olarak düşünürsek o zaman tek liste oluşur.
  3. G

Nova-12100F vs Nova-1660S

Gunluk saka dozu
  4. G

Knk bu bi inanc falan degil ki inanmayasin Bi kere attigin site pek guvenilir bir kaynak degil cogu kisiye ve diger testlere gore ayrica testlerdeki yuzde farki sitedeki gibi degil pek
  5. G

Saygilar usta
  6. G

Ne dion knk 1647806219 Knk cok garip bi insansin la adamin sana bi sovmedigi kalmis sen tesekkur ediyon Ben cildirdim burda
  7. G

Çözüldü✓ Overclook yaparken hata yaptım nasıl düzeltirim

Bios pilini çıkarıp biraz beklettikten sonra takın. Varsa CLR_CMOS pinlerine birkaç saniye birkaç saniye metal temas ettirerek yapabilirsiniz, ama o anakartta var mı bilmiyorum.
  8. G

Çözüldü✓ Bilgisayarım aniden kapanıyor

Başarılarının devamını dilerim, yalnız ortalıkta çok deme böyle olay çıkarırsın. 3600'ün 65W'ı geçmediği testlerle hayatının kalanında mutluluklar.
  9. G

3600'ün 65W olduğunu falan sanıp bunun üzerinden bir kanıtlama yapmaya çalışarak giriyorsun tartışmaya, okumam bile.
  10. G

Sentetik render testleri falan yap sen o zaman stabilite testi için. Bilmem farkına varır mısın ama burada mesele senin gündelik kullanımında işine yarayacak komutlarla test yapmak olsaydı CPU-Z benchi kadar falan yüke sok yeterdi. Bir işlemcinin stabilitesini bütünüyle test etmek için var bu...
  11. G

Çözüldü✓ 5600G İle Yazılım İçin Bilgisayar Önerisi

O işin ticari kısmı. Fiyat performans olması için illaki bir iki ucuz kalitesiz parça olması gerekmiyor, kaliteli bileşenleri indirimlerle veya rakiplerine nazaran daha uygun fiyatla satılan kaliteli parçaları birleştirerek hem kaliteli hem de fiyat performans bir sistem meydana getirilebilir.
  12. G

Çözüldü✓ 5600G İle Yazılım İçin Bilgisayar Önerisi

Knk o hareketi yanlis yapiyosun o oyle degil pek
  13. G

1500tl altı Basketbol Ayakkabısı

Bütçenizi daha zorlarsak birkaç seçeneğimiz daha var ama ben hem bütçenize rahat sığacak hem de gerçekten gündelik ve basketbolda iyi iş yapacak bir ayakkabı olarak Puma Court Rider öneririm.
  14. G

Bu hangi kart ben bilemedim

Yanlış anladın ben muhattabıma uyum sağlarım o yüzden yormuyorum kendimi düşünmeyle falan.
  15. G

Sigara Yaktıran Şarkılar.

16. G

(ÇÖZÜLDÜ) Donanimarsivi g4 geldi fakat acilmiyor hic..

Valla tam ifade edemedim, ondan şemasını attım direkt :D 1647362740 Mahalle bilgisayarcısı Friendly Fire usta.
  17. G

Bu hangi kart ben bilemedim

Yazmak için yazan ben miyim :D? Bir tane bile bilgilendirmeye dair mesajın yok, burada insanlara faydalı olmaya çalışanlara boş boş laf atmakla meşgulsün. Doğru bilgi vermek o kadar önemliyse senin için boş mesajı bırakıp insanlara faydalı olmayı dene ilk defa. Tavsiye ederim.
  18. G

POWER SW kablosunun + ve - 'si doğru mu takılmış? Yukarıda modellemesini attım.
  19. G

Kablonun + ve - yönlerini bu şekilde takmanız gerekiyor.
  20. G

Elemanımız bu kablo. Bağlantısı tam mı? 1647362171 Geldi.
Top Bottom