Arama sonuçları: *

1. warren_buffet

Dostlar özel forma için site önerisi

dostlar özel forma yaptırmayı düşünüyoruz takım olarak önerdiğiniz güvenilir site varmı
  2. warren_buffet

9k TL full donanımlı yol için bisiklet önerisi

Arkadaşlar yaklaşık 9k TL param var çantalar hariç fiyata dahil 0 ve ya 2. el farketmeksizin bisiklet+kask+gözlük önerilerinizi bekliyorum Not:Bisiklet 2. el olursa antalya-burdur-ısparta önceliği tercihimdir. şu an dağ bisikleti kullanıyorum kron xc 100 hd onu satacağım daha çok uzun yol...
  3. warren_buffet

2. El İphone Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Arkadaşlar 2. el bir 12 pro max almayı düşünüyorum ilk defa kullanacağım için ve hiçbir bilgimde olmadığı için 2. el alırken tasarım hataları dışında nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkür ederim. NOT: Özellike şu icloud vs. hesaplarda işlem nasıl oluyor merak ediyorum.
  4. warren_buffet

Metamask Cüzdanı Beyaz Listeye Nasıl Eklerim

Arkadaşlar soru yukarıda cevabı olan varsa sevinirim
  5. warren_buffet

Lütfen gate io kripto borsasını kullanan birisi yardım edebilir mi

arkadaşlar dün elimde yaklaşık 70 civarı usdt bulunurken bugün 20 civarına düştüğünü üstüne üstlük doların 7 TL civarından işlem gördüğü için portföyümde çok bir kayıp olduğunu fark ediyorum emirler işlem geçmişi vs. girdiğimde bir değişiklik farketmiyorum tek değişiklik aşağıda fotoğraftaki P A...
  6. warren_buffet

Binancede ismimi nasıl değiştiririm

Arkadaşlar soru yukarıda hesaba para atacağım banka hesabının isimi farklı ben de ismim farklı olduğu için para atarken sorun yaratacağını duydum bilgisi olan varsa yazabilirmi teşekkürler.
  7. warren_buffet

Orijinal Sarms Ve Steroid Nerede Bulunur

Arkadaşlar gh almak gibi bir düşüncem var orijinal güvenilir sarms ve steroid satan alabileceğim bildiğiniz yerler var mı?
  8. warren_buffet

Ticari araç için bisiklet tutucu

arkadaşlar ben sadece sedanlara uygun bulabildim bildiğiniz ticarilere uygun var ise atabilirmisiniz araç renault kangoo tek kapı bagaj
  9. warren_buffet

Çözüldü✓ Laptop bluetooth açılmıyor

Arkadaşlar başlıkta yazdığım üzere önceden bluetooth cihazı ekle yazan yerin altındaki bluetoothu açma kapama tuşu şimdi yok nasıl çözebilirim ?
  10. warren_buffet

Yardım Altın ve Hisseden anlayan bakabilir mi

Arkadaşlar bilindiği üzere Fed faiz belirtecek bunun artması azalması sonucu altın ve dolar nasıl hareket eder? Elimde yaklaşık 15k TL civarı altın var bunu satıp hisselere yatırmak ne kadar mantıklı olur? 2. soruda hisse ismi belirtmedim direkt altın mı hisse mi olarak yorumlarsanız sevinirim...
  11. warren_buffet

0 dan yazılıma hangi dilden başlanmalı

Arkadaşlar sorum budur. Şu an 0 dan yazılıma başlama isteğim var ama hangi dilden , dillerden başlamalıyım. Hedefim yapay zeka o yüzden işlevsellik ve diğer dillere göre kolaylığı ile pythonu düşünüyorum. Ve diğer sorum aynı anda 2 dil öğrenmeye çalışılabilir mi? Faydası , zararı nedir. Bir de...
  12. warren_buffet

Üniversite Sınavı İle İlgili

Öncelikle giren girmeyen herkese başarılar diliyorum. Benim çözemediğim konu şu şimdi 2 farklı oturumda (ayt tyt ) sınav yapılıyor üniversiteye girerken ayt tyt ikisine de bakılıyor mu , yoksa ayt ile alanlar ayrı tyt ile alanlar ayrı mı?
  13. warren_buffet

9000 TL 2. el pc yorum

Arkadaşlar kuzenim almış 9000tl ye. Özellikler: Ryzen 5 2600 Msi ventus gtx 1660s Gskill 2x8 16 gb 3200 mhz ram James Donkey 240 gb sata ssd kingstone 240 gb m2 ssd Msi b450 m pro max 1 Tb hdd Fsp 500w 80+ psu Fsp cmt120a kasa vievsonic 24'' 1ms 144 hz curved monitör steelseries rival 3 mouse...
  14. warren_buffet

Tahminen fiyatlar ne zaman düzelir ?

herkes yaza diyor ama kripto paralar düşmedikçe olmayacak gibi ?????
  15. warren_buffet

Yardım 1100 Dolar ile btc hariç yatırım

Arkadaşlar soru yukarıda 1100 dolar ile şu an nelere yatırım yapılabilir.
  16. warren_buffet

Pi Network / Pi Coin

Arkadaşlar bugün sizlere daha piyasaya çıkmamış bir kripto para olan pi coin bahsedeceğim öncelikle mobil uygulama olan pi networkü yüklüyorsunuz ve bir referans kodu istiyor oraya davet eden kişinin adını yazıyorsunuz (MrCetinkaya) ondan sonra size gitmeniz gereken yolu anlatıyor ve günde 1...
  17. warren_buffet

2500TL Bisiklet Önerisi

Arkadaşlar soru yukarıda 2000-2500 en en en fazla 2750 olmak şartı ile önerebileceğiniz bisikletler nelerdir. Not: 27,5 ya da 29 jant istiyorum hidrolik disk kesin olmalı boyum 1.88 bu şartlara göre kadro söylerseniz sevinirim.
  18. warren_buffet

Monitör hazır sıra sistemde...5500 TL sistem önerisi

Arkadaşlar monitörüm bu gün elime ulaştı çoğu kişinin dediğinin aksine itopya dan viewsonic 144hz 1ms 23.6" monitör almıştım 4 günde elime ulaştı sanırım biraz şanslıyım bu monitöre uygun 5.5k en en en fazla 5.8k sistem önerebilecek var mı?
  19. warren_buffet

maxx. 6k sistem önerisi

arkadaşlar soru yukarıda
  20. warren_buffet

5500 TL sistem karşılaştırma

arkadaşlar az önce konu açmıştım cevap gelmedi bu nedenle monitörü aldım itopyadan viewsonik 23.6'' 1 MS 144HZ ama sistee yarın bakacağım hangini tercih edersinizx...
Top Bottom