Neler Yeni

2. El İphone Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Arkadaşlar 2. el bir 12 pro max almayı düşünüyorum ilk defa kullanacağım için ve hiçbir bilgimde olmadığı için 2. el alırken tasarım hataları dışında nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkür ederim.
NOT: Özellike şu icloud vs. hesaplarda işlem nasıl oluyor merak ediyorum.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Arkadaşlar 2. el bir 12 pro max almayı düşünüyorum ilk defa kullanacağım için ve hiçbir bilgimde olmadığı için 2. el alırken tasarım hataları dışında nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkür ederim.
Face ID, Pil Sağlığı , Mikrofon Hoparlör Test İçin Arama Yapın , Kasanın Sağlam Olup Olmadığına Bakın

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Face ID, Pil Sağlığı , Mikrofon Hoparlör Test İçin Arama Yapın , Kasanın Sağlam Olup Olmadığına Bakın
tamamdır teşekkür ediyorum yazılımsal olarak dikkat edeceğim pek bir şey yok sanırım.

ConquerorXIV

80+ Gold
imei sorgula

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kutu ve içeriği fatura garanti durumu olsun kutudaki telefondaki ve fatura daki IMEI ler aynı olmasına özen gösterin tr cihazı aldığınizdan emin olun e-devlet den IMEI sorgulama yapın içi açılmış tamir görmüş cihaz almayın pili dahi orijinal olsun gerekirse siz güvenilir nitelikli servislerde değişim yaparsınız hoparlörlerini test edin ses karşı tarafa nasıl gidiyor sizin nasıl geliyor testini yapın vuruk kırık ezik vb gibi fiziksel sorunlarına dikkat edin büyüteç ile vida yuvalarını kontrol edin aşınma var mı eğer bütün şartlar iyiyse iCloud hesabından çıkış yaptığına emin olun satacak kişinin hiçbir hesabı açık kalmaması gerekir iPhone bul u kapatın sıfırlama yapmadan önce aklıma geldikçe yazarım 🙂

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu ve içeriği fatura garanti durumu olsun kutudaki telefondaki ve fatura daki IMEI ler aynı olmasına özen gösterin tr cihazı aldığınizdan emin olun e-devlet den IMEI sorgulama yapın içi açılmış tamir görmüş cihaz almayın
teşekkür ediyorum faturada imei bulunduğunu ilk defa duydum ayrıca bir değişim olmuş ise bunu nasıl anlayabilirim son olarak karşı tarafın iclouddan çıkış yaptığını ve iphone u bulun kapalı olduğunu nereden bakabilirim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
teşekkür ediyorum faturada imei bulunduğunu ilk defa duydum ayrıca bir değişim olmuş ise bunu nasıl anlayabilirim son olarak karşı tarafın iclouddan çıkış yaptığını ve iphone u bulun kapalı olduğunu nereden bakabilirim
Ayarlardan görebilirsin hesabını açık mı kapalı mı fatura da evet yazar IMEI

Top Bottom