Arama sonuçları: *

1. S

Sohbet edip arkadaş bulabileceğim uygulama arıyorum

hoop'u deneyebilirisn veya macromusic
  2. S

türknet kullanıyorum internet altyapım yetersiz geliyor bu konuda ne yapabilirim?

benim eve taşındığım tarihten ki 6-7 yıl oluyor daha sonra daha yeni yakınıma bir saha dolabı yapılmış olması lazım çünkü 6 yıl içerisinde etrafımıza çok daha yeni evler inşaat edildi bunun kontrolünü sağlayabilir miyim daha yakın var mı diye 1612547275 hortlatalım lütfen yardıma ihtiyacım var.
  3. S

türknet kullanıyorum internet altyapım yetersiz geliyor bu konuda ne yapabilirim?

fiyatları çok yüksek direk konu dışı kalıyor redbox super box dediğim gibi daha yakın bir saha dolabı olması lazım bence yoksa çok saçma değil mi?
  4. S

asıl sorunum şu netspeed'ten kontrol sağladığımda yukarıdaki ss'de olduğu gibi 2km gözüküyor uzaklığı daha yakın bir saha dolabı olması lazım değil mi sizce de 2km çok uzak bir mesafe daha yakın bir saha dolabı olup olmadığını öğrenip oraya bağlayamaz mıyım internetimi.
  5. S

Yardım internet santraline olan uzaklığım çok garip

yakınımda saha dolabı var mı nasıl öğrenebilirim gezmem mi lazım sokak sokak bunun bilgisini veren bir site mevcut mu bana en yakın saha dolabı neresi? diye.
  6. S

superbox ile farkları ne fiyatı mı daha uygun kalitesi mi daha iyi superbox almak isterdim fiyatı uygun olsa
  7. S

tam olarak o ne oluyor bir bilgim yok anlatabilir misin. 1612546454 oturduğum bölge yazlık bir bölge benim yaşımda olan tanıdığım yok zaten yazlıkçı herkes kalanları da yaşlı insanlar bi faydası olmaz oturduğum bölgede hangi internet sağlayıcısının en iyi internet verdiğini nerden bulabilirim?
  8. S

merhabalar 6 aydır yaklaşık türknet kullanıyorum ve ilkbaşlarda iyi gelse de artık yetersiz kalıyor. altyapım test yaptığım sitelerde 16mbps adsl verebileceğini söylüyor ve sanırım bağlı olduğum veya en yakın olan saha dolabı 2k uzakta bu konuda ne yapabilirim 2 yıl daha bu evde kalmak...
  9. S

çok yüksek ping alıyorum ve paket kaybı yaşıyorum

anladım teşekkürler deneyeceğim
  10. S

yani sanırım türknet şu an arayamıyorum kapalı müşteri hizmetleri fakat online hizmetlerden bağlantımı yenile seçeneğini deneyeyim sizin internet sağlayıcınız nedir.
  11. S

kontrol ediyorum yok eminim
  12. S

bulunduğum bölgede başka bir altyapı sanırım yok 1606674167 https://www.speedtest.net/result/10503013989.png ayriyetten özgür iletişim 16 paketini kullanıyorum altyapımın kaç desteklediğine nerden bakabilirim. 1606674541 yardımcı olabilir misinizz :D
  13. S

zaten ethernet kullanmaktayım
  14. S

valorant oynuyorum arkada sadece discord spotify ve valorant açık yani evde wifi kullanan cihaz yok türknet kullanıyorum birde son 2 gündür yaşamaya başladım çok yüksek ping ve paket kaybı alıyorum sorun nedir ne yapabilirim
  15. S

türknet özgür internet 16 paketine uygun modem önerisi

adını daha önce duymadım bilmiyorum o yüzden fakat modem önerisi alabilir miyim
  16. S

1606589965 böyle çıktı galiba internetim yok :D
  17. S

türknet'i yaklaşık 5 aydır kullanıyorum da modemle ilgili sorun vardır diye düşünmüştüm siz ne önerirsiniz internet sağlayıcısı olarak ve o modemi türkiyede nereden alabilirm.
  18. S

türknet özgür internet 16 paketini kullanıyorum vodafonenet'den geçtiğim için hala o modemi kullanıyorum ve son zamanlarda modem yetmemeye başladı vdsl desteklemiyor modem sanırım ve download upload'ım çok düşük gelmeye başladı ping'im ise türkiye serverinde 20 görüyor internet altyapım bir üst...
  19. S

bilgisayarım için hangi güç ayarı daha iyi olur

peki siz bilgisyarın sağlığını performansı düşünerek ne dersiniz nihai mi amd high performance mı
Top Bottom