Neler Yeni

türknet kullanıyorum internet altyapım yetersiz geliyor bu konuda ne yapabilirim?

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
merhabalar 6 aydır yaklaşık türknet kullanıyorum ve ilkbaşlarda iyi gelse de artık yetersiz kalıyor. altyapım test yaptığım sitelerde 16mbps adsl verebileceğini söylüyor ve sanırım bağlı olduğum veya en yakın olan saha dolabı 2k uzakta bu konuda ne yapabilirim 2 yıl daha bu evde kalmak zorundayım çok masraf açmadan internetimi nasıl vdsl'e çıkarabilirim veya daha iyi verim alabilirim?

Ekler

• resim_2021-02-05_203007.png
    resim_2021-02-05_203007.png
    43.6 KB · Hit: 20
  • internet test.png
    internet test.png
    34.8 KB · Hit: 26

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redbox dusunebilirsin
tam olarak o ne oluyor bir bilgim yok anlatabilir misin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.
oturduğum bölge yazlık bir bölge benim yaşımda olan tanıdığım yok zaten yazlıkçı herkes kalanları da yaşlı insanlar bi faydası olmaz oturduğum bölgede hangi internet sağlayıcısının en iyi internet verdiğini nerden bulabilirim?

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
superbox ile farkları ne fiyatı mı daha uygun kalitesi mi daha iyi superbox almak isterdim fiyatı uygun olsa
Baz istasyonu uzakligina gore degisir hizi

superbox ile farkları ne fiyatı mı daha uygun kalitesi mi daha iyi superbox almak isterdim fiyatı uygun olsa
Yapacagin baska birsey yok altyapin yok

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baz istasyonu uzakligina gore degisir hizi

Yapacagin baska birsey yok altyapin yok
asıl sorunum şu netspeed'ten kontrol sağladığımda yukarıdaki ss'de olduğu gibi 2km gözüküyor uzaklığı daha yakın bir saha dolabı olması lazım değil mi sizce de 2km çok uzak bir mesafe daha yakın bir saha dolabı olup olmadığını öğrenip oraya bağlayamaz mıyım internetimi.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
Vodafone hat kullanan bir telefonda mobile veri hız testi yaparsan redbox ile alacağın hızıda görmüş olursun ama hız 15 mbps den yüksekse ve 15mbps limitsiz paketini seçersen max 15mbps alırsın

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
Vodafone hat kullanan bir telefonda mobile veri hız testi yaparsan redbox ile alacağın hızıda görmüş olursun ama 15 mbps den yüksekse ve 15mbps limitsiz paketini seçersen max 15mbps alırsın
fiyatları çok yüksek direk konu dışı kalıyor redbox super box dediğim gibi daha yakın bir saha dolabı olması lazım bence yoksa çok saçma değil mi?

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
fiyat 120-160 arası idi sanırım

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
asıl sorunum şu netspeed'ten kontrol sağladığımda yukarıdaki ss'de olduğu gibi 2km gözüküyor uzaklığı daha yakın bir saha dolabı olması lazım değil mi sizce de 2km çok uzak bir mesafe daha yakın bir saha dolabı olup olmadığını öğrenip oraya bağlayamaz mıyım internetimi.
En yakin olandan cekiliyor zaten
turktelekom'a dilekce yazabilirsin altyapi hakkinda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,106
Üyeler
155,682
Son üye
Hereque
Top Bottom