Neler Yeni

Yardım internet santraline olan uzaklığım çok garip

KraileaS

80+
benim santrale uzaklığım 1259 metre olarak gözüküyor yani YAPA kullanamıyorum ama 1 mahalle arkamda oturan arkadaşım santrale 120 metre uzaklıkta bu nasıl olabiliyor o zaman benim santrale 200 300 metre uzaklıkta olmam gerek bu durumdan nasıl kurtulabilirim

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Arkadaşınız Turknet YAPA kullanmıyor ise kesinlikle saha dolabına bağlıdır.

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
Farklı santrallere bağlısınız.

KraileaS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki santral değişikliği yapılabilir mi yapılıyor ise nasıl yapılır kendi portumu iptal ettirip o santralden mi port çektirmem gerekli?

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
peki santral değişikliği yapılabilir mi yapılıyor ise nasıl yapılır kendi portumu iptal ettirip o santralden mi port çektirmem gerekli?
Hocam yakınınızda santral var mı ? yoksa bir şey yapamazsınız. Ancak saha dolaplarından hizmet alabilirsiniz.

sgabeti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alp Demir Kaplan
Hocam yakınınızda santral var mı ? yoksa bir şey yapamazsınız. Ancak saha dolaplarından hizmet alabilirsiniz.
yakınımda saha dolabı var mı nasıl öğrenebilirim gezmem mi lazım sokak sokak bunun bilgisini veren bir site mevcut mu bana en yakın saha dolabı neresi? diye.

KraileaS

80+
Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 152 metre yazıyor arkadaşımın adresinde benimkinde ise Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 1259 metre yazıyor evlerin arası maks 200 metre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yakınınızda santral var mı ? yoksa bir şey yapamazsınız. Ancak saha dolaplarından hizmet alabilirsi
Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 152 metre yazıyor arkadaşımın adresinde benimkinde ise Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 1259 metre yazıyor evlerin arası maks 200 metre
ve aynı zamanda arkadaşımın ölçümünde port var gözüküyor bu durumda geçişim sağlanır mı

Son düzenleme:

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
yakınımda saha dolabı var mı nasıl öğrenebilirim gezmem mi lazım sokak sokak bunun bilgisini veren bir site mevcut mu bana en yakın saha dolabı neresi? diye.
Netspeed altyapı sorgulama sitesinden bakabilirsiniz.

Arkadaşınız hangi iss'yi kullanıyor ?

KraileaS

80+
Netspeed altyapı sorgulama sitesinden bakabilirsiniz.

Arkadaşınız hangi iss'yi kullanıyor ?
şu anlık türktelekom ancak oda değiştirmek istiyor aynı anda turknet yapaya geçiş yapacaktık ama bu durum çıktı

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
şu anlık türktelekom ancak oda değiştirmek istiyor aynı anda turknet yapaya geçiş yapacaktık ama bu durum çıktı
Hocam TT ise saha dolabından hizmet alıyordur. Santralin uzak olması çok normal, 1200 metre mesafede YAPA sizin için kabus olur. Millenicom geçebilirsiniz.

KraileaS

80+
Hocam TT ise saha dolabından hizmet alıyordur. Santralin uzak olması çok normal, 1200 metre mesafede YAPA sizin için kabus olur. Millenicom geçebilirsiniz.
peki millenicom zaten şu an kullandığım altyapıyı sağlamayacak mı? yani yine aynı internet hızında kalacağım

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
peki millenicom zaten şu an kullandığım altyapıyı sağlamayacak mı? yani yine aynı internet hızında kalacağım
Evet maalesef öyle, YAPA'ya geçerseniz şuanki hızdan bile kötü alma ihtimaliniz var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,837
Üyeler
157,983
Son üye
sinanyilmas.
Top Bottom