Arama sonuçları: *

1. Orman Muhafızı

All In One PC önerisi

Elim gitmiyor hiç birini önermeye. Aşağı yukarı aynı şeyler var. Dediğiniz gibi 14-17k arasına güzel PC'ler var. İşlmecinin yeni nesil olmasına, ekran kalitesi ve tasarımına dikkat edin bence. Bütün olayı yekpare bir cihaz oluşu zaten. Bari tasarımı güzel olsun. Akakçe üzerinden bakın...
  2. Orman Muhafızı

Macbook mu ? Toplama Pc mi? (Yazılım için)

Okula yeni başlıyorsun. Senin için taşınabilir olması daha önemli olurdu. Tek soru işaretin oyun oynayıp oynamaman olmalı bence. Oyun oynarım diyorsan bile bence Windows laptopları incelemelisin.
  3. Orman Muhafızı

Bilgisayarcıya Windows 11 attırılır mı?

Satayım sana temizinden bir lisans :D
  4. Orman Muhafızı

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Çalışır zaten. Sıkıntısız da kullanırsınız. Asıl sıkıntı o sunucunun arkaplanda ne işler çevirdiği. Şöyle açıklayayım. Bu yöntem normal şartlarda yasaldır. Şirketler cihazlarını toplu lisanslamak için kullanır. Key olarak generic bir key girerler. Asıl önemli olan hangi sunucuya bağlandığıdır...
  5. Orman Muhafızı

Bilgisayarcıya Windows 11 attırılır mı?

Sakın attırmayın. Vereceğiniz paraya değmemesini geçtim. Başta güvenli değil. Crack yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken bir kurulum USB'si oluşturmak. Youtube'da çok fazla rehber var. 8GB veya daha fazla alanı olan bir disk ve bir bilgisayara ihtiyacınız var kurulum USB'sini oluşturmak için...
  6. Orman Muhafızı

Windowsu etkinleştiri cmd komuduyla kaldırmak

Bu yöntem normal şartlarda yasaldır. Şirketler cihazlarını toplu lisanslamak için kullanır. Key olarak generic bir key girerler. Asıl önemli olan hangi sunucuya bağlandığıdır. Bu videoda bağlantı kurulan sunucu yasal bir sunucu değil. Bu sunucu üzerinden bilgisayara ne gibi bir zarar verebilir...
  7. Orman Muhafızı

windows 11 pro key

Generic keyler bunlar. Bu keylerin yanında bir de sunucuya bağlanmanız gerekiyor. KMS'ye yani. Asıl mesele bağlanılan sunucuların güvenilirliği. Sadece bu keyleri kullanarak bir şey etkinleştiremezsiniz.
  8. Orman Muhafızı

Windows 10 lisanslı kurulumu nasıl yapılır ?

Bu konuyu inceleyebilirsin https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-dijital-lisans-elde-etme-windows-10-rehber.355488/
  9. Orman Muhafızı

MİCROSOFT EDGE KENDİLİĞİNDEN ARKA PLAN DEĞİŞTİRDİ

Daha önceden arkaplan ayarları hakkında bir değişiklik yapmadıysanız zaten varsayılan olarak değişiyor arada bir, iki gün sonra olmasıda sizin şansınız.
  10. Orman Muhafızı

MİCROSOFT EDGE KENDİLİĞİNDEN ARKA PLAN DEĞİŞTİRDİ

Varsayılan ayarlarda bıraktıysanız otomatik olarak değiştirebiliyor.
  11. Orman Muhafızı

Yok ki öyle bir konu

Hoppala.
  12. Orman Muhafızı

Frosty nasıl bir marka? RX560

Sahte olabilir mi yani? Yakın konumumda ilan yok uygun fiyata get ilanıda yok ikinci el almadım o yüzden, 1500TLye kadar önerebileceğiniz bir kart var mı peki bunun yerine?
  13. Orman Muhafızı

Frosty nasıl bir marka? RX560

Frosty marka mı yoksa direk AMDnin oem üretimimi, araştırdım biraz hiç bir bilgi bulamadım internette, en fazla 1500TL bir ekran kartı arıyorum, zaten fiyatlar ederinden çok fazla yüksek, aşağıdaki linkteki ürünü alıcam 1289tl , diğer marka rx560lar 1600 1700tl çünkü hiç alınmaz...
  14. Orman Muhafızı

Hangi kombinasyon daha mantıklıdır?

Bence de değmez ama sıfırlar arsında en mantıklısı gibi, ikinci eldede 900tlye bulunuyor, parçaların gelmesini bekliyorum kartı alıp test etmekte sıkıntı benim için o yüzden ikinci el almıyorum
  15. Orman Muhafızı

Hangi kombinasyon daha mantıklıdır?

Ryzen 5 3600 + RX 560 4GB mı? Yoksa tek başına Ryzen 7 Pro 4650g mi daha performanslı olur? İşlemci modelini düşürmeyi düşünmüyorum tek amacım oyun değil ama ekran kartı fiyatlarınada bakınca tek başına Ryzen 7 daha uyguna geliyor hangisi sizce?
  16. Orman Muhafızı

1500 TL Ekran kartı tavsiyesi

Gtx 1050ti turboxda bile 1570tl ☹️ turboxa güvenmiyorum, ikinci eldekilere bakayım bir.
  17. Orman Muhafızı

1500 TL Ekran kartı tavsiyesi

Merhaba, bilgisayar topluyorum, diğer parçaları sipariş ettim, Sapphire Pulse RX560 almıştım 1400TL'ye iptal edilmiş sipariş, şuanda aynı kart en az 1700TL, Biostar RX560 var 1390TLye şuanda onu alacağım büyük ihtimalle yine de 1500TLye kadar olan kartlar arasında en iyisi hangisidir sormak istedim.
  18. Orman Muhafızı

Disk bölümünü başka bölüme kopyalama nasıl yapılır? (Windows Klonlama)

Dediğim gibi o videolarına da baktım ama rehberlerde diski tümüyle aktarıyorlar, programın Türkçesi yok anladığım kadarıyla ben sadece bir bölümü kopyalamak istiyorum ve merak ettiğim konu kopyalamayı başarırsam "Sistem Ayrıldı" bölümü aynı kaldığı için kopyaladığım Windows'u tanır mı? Sanırım...
  19. Orman Muhafızı

Disk bölümünü başka bölüme kopyalama nasıl yapılır? (Windows Klonlama)

Altta gördüğünüz ekran görüntüsünde anlattım zaten durumu, HDD üzerinde bir Windows 7 var, ben bunu SSD'den böldüğüm bir bölüme aktarmak istiyorum. Rehber videolara baktım fakat orada tüm disk aktarılıyordu, benim yapmaya çalıştığım sadece bir bölümü aktarmak, son olarak aktardıktan sonra...
Top Bottom