Neler Yeni

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
Ben kullanmıştım, ilk haftada sorun olmadı ancak daha sonraları tarayıcılardaki tüm sayfa dolusu reklamlar olsun garip garip yaşanan windows'taki anlamsız sorunlar olsun canımı sıkmıştı komple format atmıştım yine
Hocam gerçekten çok ilginç. Bilgisayarımı 2 ay önce aldım, bilgisayar öğretmenim otomatik KMSpico'lu Windows 11 Pro verdi ve kurdum. Aynı şekilde KMSpico'lu Office verdi onu da kurdum ve sorunsuz kullanıyorum her şeyi. Galiba farklı siteler KMSpico'ya virüs atıp piyasaya sunabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
Hocam gerçekten çok ilginç. Bilgisayarımı 2 ay önce aldım, bilgisayar öğretmenim otomatik KMSpico'lu Windows 11 Pro verdi ve kurdum. Aynı şekilde KMSpico'lu Office verdi onu da kurdum ve sorunsuz kullanıyorum her şeyi. Galiba farklı siteler KMSpico'ya virüs atıp piyasaya sunabiliyor.
Ben yine de kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu konudaki uygulamayla zaten windows kırılıyor diyelim. Office programları için de farklı çözümler bulunabilir

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam merhabalar, 3 yıl sonra yazmak ne kadar akıl kârı bilemiyorum ama yine de yazayım dedim. Ben KMSpico kullanıyorum. Hem Windows için hem de Office uygulamaları için fakat bilgisayarım boştayken ya da aşırı yük altındayken hiç absürt bir tüketime veya sorunlu bir şeye denk gelmedim. Malwarebytes haftalık tarama yaparken hep KMSpico uygulamalarını buluyordu ama ben lisanslarda sorun çıkar diye exceptions'a atıyordum. Sonuç olarak ben zararlı bir etkisini göremedim. Siz ne diyorsunuz bu konuda?
KMSpico'nun çalışma prensibi ve zararları, nerelere eriştiği konuda yazılı zaten. Botnet yapılma olasılığınız çok yüksek. Asla önermiyorum.

Aliyılmaz

80+ Bronze

xTURANN

80+ Bronze
Konuyu yükseltmek istiyorum.

4060'lı laptop aldım ve bir hiç uğruna virüs girmesin diye lisanssız kullanıyordum. Bu konuyu görünce ve açan kişi son derece bilgili olunca güvenip yaptım. Şuanlık hiçbir sorun yok. CMD Üzerinde olumsuz bir şey yok.

W11 İçin durum ne olur bilmem ama W10'da "hala" işe yarıyor ve güvenilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
Konuyu yükseltmek istiyorum.

4060'lı laptop aldım ve bir hiç uğruna virüs girmesin diye lisanssız kullanıyordum. Bu konuyu görünce ve açan kişi son derece bilgili olunca güvenip yaptım. Şuanlık hiçbir sorun yok. CMD Üzerinde olumsuz bir şey yok.

W11 İçin durum ne olur bilmem ama W10'da "hala" işe yarıyor ve güvenilir.

Çalışır zaten. Sıkıntısız da kullanırsınız. Asıl sıkıntı o sunucunun arkaplanda ne işler çevirdiği. Şöyle açıklayayım.
Bu yöntem normal şartlarda yasaldır. Şirketler cihazlarını toplu lisanslamak için kullanır. Key olarak generic bir key girerler. Asıl önemli olan hangi sunucuya bağlandığıdır. Bu konuda bağlantı kurulan sunucu yasal bir sunucu değil. Bu sunucu üzerinden bilgisayara zararlı yerleştirilebilir. Ya da en basitinden bot olarak kullanılabilirsiniz. Youtube'da izlenme botu gibi. Performansınıza etki etmeyeceği için ruhunuz bile duymaz.

Kerem gök

80+ Silver
Çalışır zaten. Sıkıntısız da kullanırsınız. Asıl sıkıntı o sunucunun arkaplanda ne işler çevirdiği. Şöyle açıklayayım.
Bu yöntem normal şartlarda yasaldır. Şirketler cihazlarını toplu lisanslamak için kullanır. Key olarak generic bir key girerler. Asıl önemli olan hangi sunucuya bağlandığıdır. Bu konuda bağlantı kurulan sunucu yasal bir sunucu değil. Bu sunucu üzerinden bilgisayara zararlı yerleştirilebilir. Ya da en basitinden bot olarak kullanılabilirsiniz. Youtube'da izlenme botu gibi. Performansınıza etki etmeyeceği için ruhunuz bile duymaz.
win 11 için de kod var mıdır hocam

Gloxy

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,836
Üyeler
143,236
Son üye
Alp Er Tunga