Neler Yeni

Disk bölümünü başka bölüme kopyalama nasıl yapılır? (Windows Klonlama)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
Altta gördüğünüz ekran görüntüsünde anlattım zaten durumu, HDD üzerinde bir Windows 7 var, ben bunu SSD'den böldüğüm bir bölüme aktarmak istiyorum.
Rehber videolara baktım fakat orada tüm disk aktarılıyordu, benim yapmaya çalıştığım sadece bir bölümü aktarmak, son olarak aktardıktan sonra bilgisayar açılışında aktardığım Windows 7'yi bilgisayar görür mü? Yani bölümü değişiyor sonuçta açılışta hangisini açmak istiyorsun ekranında gözükür mü?

diskmanagement.png

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Altta gördüğünüz ekran görüntüsünde anlattım zaten durumu, HDD üzerinde bir Windows 7 var, ben bunu SSD'den böldüğüm bir bölüme aktarmak istiyorum.
Rehber videolara baktım fakat orada tüm disk aktarılıyordu, benim yapmaya çalıştığım sadece bir bölümü aktarmak, son olarak aktardıktan sonra bilgisayar açılışında aktardığım Windows 7'yi bilgisayar görür mü? Yani bölümü değişiyor sonuçta açılışta hangisini açmak istiyorsun ekranında gözükür mü?

Alıntıyı görüntüle
Bunun için programlar var.
YouTube'a Technopat disk klonlama yazarsanız daha iyi anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi o videolarına da baktım ama rehberlerde diski tümüyle aktarıyorlar, programın Türkçesi yok anladığım kadarıyla ben sadece bir bölümü kopyalamak istiyorum ve merak ettiğim konu kopyalamayı başarırsam "Sistem Ayrıldı" bölümü aynı kaldığı için kopyaladığım Windows'u tanır mı? Sanırım tekrardan kurmam gerekecek.

Top Bottom