Arama sonuçları: *

1. X

Razer Deathadder V2 VS Logitech G403 Prodigy

Net cevap hiç süphesiz Razer. Gereken açıklamayı yukarıda arkadaş yapmış. He Deathedder v2 ye illaki yakın bir ürün arıyorsan. Glourios Model D veya SteelSeries Rival 710
  2. X

İstediğim özellikte mouse arıyorum

Aşağıdaki ürünü kendim için incelemiştim sana da tavsiye ediyorum. Pixart 3360 sensör var. Zowie de kullanılan. Mükemmel teknik değerleri var ve bütçene de uyar. Logitech den çok daha başarılı. https://urun.n11.com/mouse/trust-23400-gxt-900-kudos-gaming-mouse-P408133295
  3. X

Ss rival 710 mu Razer deathadder elite mi?

Merhaba, ikisi de çok kaliteli ürünler. Öncelikle konforu ara. Öte yandan fps konusunda Razer V2 birçok yabancı formlarda en iyi mouse olarak gösteriliyor. En yüksek IPS Tracking hızına sahip. 710 modeli Deathedder Elite modelinden bir tık daha iyi. Ancak V2 nin de bir tık gerisinde. Ciddi bir...
  4. X

mousumun sensoru iyi mi sizce?

Merhaba, giriş seviyesi bir sensördür. 400-600 TL aralığında ancak iyi diyebileceğimiz sensörlere sahip mouse alabilirsiniz.
  5. X

3360 mı yoksa pmw3366 sensörmü

Her ikisi de aynı sensör. Ufak teknik detaylar tercih sebebi değil. Zowie tercih etmeni tavsiye ederim.
  6. X

Yurt dışı alışverişi

Arkadaşlar Corsair ' in ülkemize direk gönderisi yoktur. Ancak Amazon vs. gibi sitelerden global gönderi yapan linkler ile alım yapabilirsiniz. Ancak bu aralar gümrük vergileri çok artırıldı. Eskiden belli bir limit vardı şimdi Berat Bey sağolsun 1 USD lik bir ürün bile alsanız gümrükte...
  7. X

Pubg neden yok?

Tekrar taratırsan bulacaktır.
  8. X

Hangisini almalıyım neden? Samung 55ru7105 mi yoksa PHILIPS 55PUS7304 mü?

- 4K panel üretimi 50HZ yok. 60 hz. - 4K oyunda yakalayacağın fps ortalama 60 fps olacağından tarama hızından kaybın olmayacak. - Uzun yıllardır Samsung ana merkezde TV/ Audio pazarlama departmanında çalıştım. Bu iki ürün de bir birine benzer üründür. Uygun bütçeli olan Samsung' u tercih et...
  9. X

Control Mousepad vs Speed Mousepad 2020

Kardeşim prensibim gereği tecrübe ettiğim ürünleri tavsiye ediyorum. Ben şuanda Corsair mm300 kullanıyorum. Mükemmel. Bunun yanında Roccat Taito olabilir. Gözlerin kapalı alabilirsin. Fiyatlarına bakmadım ama sanırım o boyutta bütçene uyar. Ben Extented yani en büyük boy kullanıyorum.
  10. X

Hangisini almalıyım neden? Samung 55ru7105 mi yoksa PHILIPS 55PUS7304 mü?

Sevgili AlpEfe öncelikle neden 4K ?
  11. X

İngilizce geliştirmek

Sevgili Dostlar, İngilizce dilini geliştirmek isteyen belli bir temeli olan Muhammed gibi ihtiyacı olan tüm arkadaşlar için aşağıda kolay kolay bulamayacağınız mükemmel derecede eğitici ve öğretici youtube kanallarının linklerini paylaşacağım. Saygılar...
  12. X

300-400 tl mouse önerisi

Arkadaşlar mouse tavsiyesi alırken detay verin. Hangi elini kullanıyorsun, elinin ortalama boyutu nedir, mouse tutuş şeklin nedir vs. zira bu en önem arz eden bir konudur. Önce konfor, sonra performans. Elin büyükse Razer Deathedder v2 veya Rival 710, şayet elin küçükse veya orta ise Rival 3 ya...
  13. X

Control Mousepad vs Speed Mousepad 2020

Sevgili Dostum, selamlar. Bu konu tamamen senin oyun tarzına ve kullanımına bağlıdır. Yukarıda belirttiğin iki ürün de birbirlerinden kullanım amacı olarak farklılık göstermektedir. İki pad türünü de kullanan biri olarak control mouse pad' in daha uygun olduğu kanaatindeyim. Eğer fps ağırlıklı...
  14. X

High power psu nasıldır

Sevgili kardeşim hiç merak etme. Müsterih şekilde tercih edebileceğin bir markadır. Daha önemlisi bu ürünün ihtiyacın olan ürün olduğuna kanaat getirmen daha önem arz etmektedir. Şayet donanımların ihtiyacını karşılayabilecek potansiyelde ise fazla masraf etmen senin için israf olacaktır. Saygılar.
  15. X

2000tl civarı mouse+kulaklık+klavye set

Bütçe gayet yeterli. SteelSeries Apex 5, Rival 310 veya 710. Kulaklığa gelince piyasada bildiğin en top markaların kulaklıklarını kullandım bu iş başlı başına bütçe isteyen bir konu ben hali hazırda Astro A40 Mixamp Pro kullanıyorum. Sana tavsiyem LOGITECH G433 Gaming Kulaklık. Konfor...
  16. X

Bu parçaların uyumunda bir sıkıntı var mı

Dostum hiçbir uyum sorunu yok. Gayet temiz olmuş. Endişe ettiğin bir konu varsa yardımcı olurum ama uyumsuzluk söz konusu değil.
  17. X

Öneri Fps oyunları icin maus

Kardeşim bu bütçelerde yapılan tavsiyelere çok dikkat etme. Bütçen kısıtlı zaten bu fiyatlara mucizeler sunan ürünler olmayacağına göre piyasadaki hemen hemen her ürün seni 2 ay idare edecektir. Tasarımına bak hangisi hoşuna gidiyor ise onu tercih et. Rampage, Everest gibi markalar olabilir.
  18. X

steelseries rival 710 vs razer deathadder v2

Arkadaşlar, Merhaba; Soru basit, başlıkta belirttiğim gibi bu iki mouse arasında kararsız kaldım. Her iki ürünü de 390 TL indirimde bulabildim. Yazılı olan teknik değerleri lütfen bir kenara bırakalım ve yalnızca bu marka ve modeller ile tecrübe edinmiş arkadaşların tavsiyelerini rica edelim...
Top Bottom