Neler Yeni

İngilizce geliştirmek

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Ortaokulu bitireli 2 sene oldu fakat ingilizcem okulda neredeyse hiç gelişmedi bence temeli yanlış atıyorlar okulda %90 oyunlardan öğrendim ingilizceyi
Ben șahsen liseye gectigimde sadece kelime biliyordum ortaokulda ögretmenimiz iyiydi her ünitenin kelimlerini ezberletiyordu ondan kelime sıkıntısı çekmemistim fakat üniversite de nerdeyse her bölüm ingilizce diye ailem beni 3 ay yazin ingilizce kursuna gönderdi orda yabanci ögretmenler geliyordu arada onlara sohbet etmeye calisiyorduk bize yukarida dedigim gibi etrafindaki seyleri ingilizce düsün aklinda cevirmeye calis diyorlardi üzerinden 4 sene geçti ve șuan gayet iyi ingilizce konușabiliyor ve anlayabiliyorum hatta çoğu zaman söyliyeceğim șey aklımda ingilizce geciyor sonra türkceye ceviriyorum. Ben șahsen dizi film izleyerek çok șey ögrendim ayrica yabanci oyun oynayan yayincilari da izliyorum sürekli faydasi oluyor

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
Bir diğer sıkıntıyıda devamlılık konusunda yaşıyorum 2-3 gün 1 saat kadar çalışıyorum fakat sonrasında çalışmıyorum öğrenmek istiyorum fakat hergün çalışmıyorum önerin var mıydı ?
Bazı uygulamalar oyun gibi onları kullan sıkılıyorsan.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet
Önerileriniz için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
yukardaki tavsiyelere ek olarak telefon ve bilgisayarın ana dilini ingilizce yaparsan cok faydası olur. telefonda sürekli ingilizce kelimeler göreceğin kelimelere aşina olursun ve ayarlarda birşeyler yaparsan o kelimelerin ingilizcesinide öğrenmiş olursun

XallloN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim BİLEN
Sevgili Dostlar,

İngilizce dilini geliştirmek isteyen belli bir temeli olan Muhammed gibi ihtiyacı olan tüm arkadaşlar için aşağıda kolay kolay bulamayacağınız mükemmel derecede eğitici ve öğretici youtube kanallarının linklerini paylaşacağım. Saygılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,737
Üyeler
152,731
Son üye
Merhaba6322
Top Bottom