Neler Yeni

Control Mousepad vs Speed Mousepad 2020

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
Arkadaşlar kontrol mü speed mousepadmi almalıyım.QCK+ ve Edge arasındaki farkları söylerseniz sevinirim

XallloN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim BİLEN
Sevgili Dostum, selamlar. Bu konu tamamen senin oyun tarzına ve kullanımına bağlıdır. Yukarıda belirttiğin iki ürün de birbirlerinden kullanım amacı olarak farklılık göstermektedir. İki pad türünü de kullanan biri olarak control mouse pad' in daha uygun olduğu kanaatindeyim. Eğer fps ağırlıklı oyunlar oynuyorsan ani hareketlerinde kontrol sağlarsın. Moba tarzı oyunlar da ise speed türünü tercih edebilirsin. Yine de bu konu çok keyfi bir durumdur. Ağırlıklı fps oynayan birinin speed türünü tercih etmesini de saygıyla karşılarız.

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevgili Dostum, selamlar. Bu konu tamamen senin oyun tarzına ve kullanımına bağlıdır. Yukarıda belirttiğin iki ürün de birbirlerinden kullanım amacı olarak farklılık göstermektedir. İki pad türünü de kullanan biri olarak control mouse pad' in daha uygun olduğu kanaatindeyim. Eğer fps ağırlıklı oyunlar oynuyorsan ani hareketlerinde kontrol sağlarsın. Moba tarzı oyunlar da ise speed türünü tercih edebilirsin. Yine de bu konu çok keyfi bir durumdur. Ağırlıklı fps oynayan birinin speed türünü tercih etmesini de saygıyla karşılarız.
çoğu csgo oyuncusunda steelseries gördüm ama kontrolden yanayım bi yandan da steelseries kullanmak istiyorum kontrol tarafında f/p önerebileceğin 100 tl bandında mousepad varmı 45cm 40cm

XallloN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim BİLEN
Kardeşim prensibim gereği tecrübe ettiğim ürünleri tavsiye ediyorum. Ben şuanda Corsair mm300 kullanıyorum. Mükemmel. Bunun yanında Roccat Taito olabilir. Gözlerin kapalı alabilirsin. Fiyatlarına bakmadım ama sanırım o boyutta bütçene uyar. Ben Extented yani en büyük boy kullanıyorum.

Top Bottom