Arama sonuçları: *

1. A

Farem hızlı dönüş yaptığımda duruyor

fare hızlı dönüşlerde tak diye duruyor yavaş kontollü dönüşlerde sıkıntı yok fakat oyunlarda ani haraketlerde takılmalar oluyor sürekli yavaş dönüş yapıyorum ne yaptıysam çözüme ulaşamadım 1628155884 helpp meee
  2. A

Valorant CS:GO'yu bitir mi

Çok büyük bi kitlesini çaldığı kesin
  3. A

Yardım Mouse hızlı cevirdigimde takılıyor donuyor

3 Mousede denedim hepsi birebir aynı sorun bunun üzerine sıfır mouse aldım ondada olmasi normal mi peki sistemsel gibi görünüyor
  4. A

Sorunun mouse ile ilgili oldugunu sanmıyorum eskiden kullandigim dandik everest bi mouse vardı onda hafif gecikme oluyordu ama takılma hiç yoktu birde g300 u uzun suredir kullaniyorum bi sıkıntısi yoktu pat diye hepsi bozuldu 1624580233 Format herşeyin cozumudur diyerek format da atdım 3 hatta 4...
  5. A

Mouseyi hızlı çevirdiğimde takılıyor eski mousem de böyle bi sorun yoktu (logitech g300) dedim eskidi herhalde asus cerberus aldım sıfır ürün aynı sorun ondada oldu demekki mouse ile ilgili değil neden olabilir? 2 farklı mouspadda denedim + yıkadım
  6. A

Yardım Mouseyi hızlı çevirince takılıyor

Mousemi hızlı çevirdiğimde takılıyordu logitech g300 mouse ile kaynaklı sandım evde test etmek amaçlı everest dandik sensörlü mousede test ettim aynı sorun ondada vardı ama ben daha once kullanıyordum o mouseyi hafif laglı calısıyordu ama takılma olmuyordu neyse dedim adam akıllı bir mouse alim...
  7. A

Yardım Daha yeni aldıgım mouse hızlı çevirince takılıyor

Arkadaşlar mouse ile ilgili bi sorun oldugunu sanmıyorum neyden kaynaklı olabılır logitech g300 kullanıyordum mouseyi hızlı çevirince takılmaya başladı evde dandik sensörlü bi everest vardı onla deneyim dedim aynı sorun ondada oldu cs valorant herhangi bi oyuna giriyorum mouseyi çevirdigimde...
  8. A

PC Oyunlarda tüm ayarlarda aynı fps yi veriyor

Hayir örnek verdim oranlar değişiyor tabikide ama yüksek ayar düsük ayar farketmiyor tum ayarlarda ayni oran 150 sabit değil.
  9. A

Eğer varsa nasıl minimuma indirebilirim tavsiyen var mı peki
  10. A

Şuanlık yeni işlemci almam zor öneberileceğiniz çözümler var mı yapmam gereken oynadığım oyundan keyif alamıyorum fps droplar giriyor oyun takılıyor sanki anlık oynayamıyormuşumda laglı oynuyormuşum gibi bir hissiyat var farklı forumlarda araştırdım önerilen herşeyi yaptım etki etmiyor
  11. A

Öyle mi almadan önce darboğaz yapmaz diye almıştım sorup sordukdan sonra peki önerin nedir ne yapmam gerekli daboğazı önlemek için
  12. A

Başlıkta belirttiğim gibi örnek veriyorum csgo da full ayarlar 1920x1080 de 150 fps alıyorum en düşük ayarlara çekip 640x480 yapıncada 150 fps alıyorum oyun resmen çöp oluyor buna rağmen fps nasıl aynı olabilir? csgo üzerinden örnek verdim ama tüm oyunlarda aynı durum söz konusu. Sistem:
  13. A

Rampage Rm 344 Sinyal yok hatası

Arkadaşlar eski kullandığım monitör VGA cikisliydi donusturucu ile kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu kasayla alakalı bı durum olduğunu düşünmüyorum dün şok a gelen monitörü aldım DP kablosunu bağlıyorum aynı şekilde güç kablosuda bağlı ama açtığımda sinyal yok güç tasarrufuna alınıyor diyor ne...
  14. A

Windows defender koruma geçmisi virus tehtid algiliyor

Windows taraması yaptım koruma geçmişine denk geldim ve su şekilde şeylere denk geldim trojen truvaati tarzı ne yapmam lazım her türlü taramayı yaptım tam tarama çevrimdışı tarama hızlı tarama ek olarak forumlarda en çok tavsiye edilen kaspersky ile de taradim temiz görünüyor ve silinmiyor ne...
  15. A

Windows Defender Virus silmiyor

Bugün windows defender e kontrol amaclı tarama yapmak icin girdim koruma geçmişinde trojen virüsü felan denk geldi tüm taramaları yaptım çevrimdışı tarama tam tarama hızlı tarama ek olarak tavsiye üzerine kaspersky ile de tarama yaptım temiz görünüyor ne yapmalıyım? 1598449402 Koruma geçmişi...
  16. A

ideal cpu kullanimi kac olmali

Hmm bir mesh i deneyeyim bakalım ne kadar etkileyecek sıcaklığı ona gore düşünülebilir artık farklı alternatifler eğer gerekli olursa yapacak bisey yok artık fani eklerim duruma gore tekrardan bi hortlatirim olmadi değişimden sonra farkları
  17. A

iade olursa vatan kısıtlaması kalkar farklı kasalara yönelebilirim guardian olsun daha farklı olsun ama biliyosundur böyle yerler iade yok lafiyla meşhurdur değişime yönelirim olsun mesh i alırım olmadı her türlü suankinden iyi ilgin yardımın icin sağol çok yardımcı oldun bugün gündüz açıksa...
  18. A

Reis sana zahmet direk su kataloğun içindekilerden bi tavsiye versen orda 500 yazıyor ama 500 lük kasa yok içinde 😄 https://www.vatanbilgisayar.com/200-500-tl-arasi/bilgisayar-kasasi/
  19. A

Evet güzel kasa fakat böyle büyük firmalar böyle durumda iade yapamayız farklı bir urun ile değişim yapabiliriz diyor büyük ihtimalle değişime yöneleceğim bu katologdan hangisini önerebilirsin peki https://www.vatanbilgisayar.com/200-500-tl-arasi/bilgisayar-kasasi/
  20. A

Öyle mi diyorsun suanlik bütçe biraz kısıtlı o yüzden o kasayı almayı düşündüm aynı fiyat civarlarında ufak tefek oynayabilir sıkıntı yok da bu fiyatlarda attigim gene biraz daha düzgün gibime geldi suankine nazaran işlemci zaten 650 tl gidipte kasaya işlemci fiyatı vermek istemiyorum fp...
Top Bottom