Neler Yeni

ideal cpu kullanimi kac olmali

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Orasını bilemem. "şu kadar derece etkiliyordur" demem yanlış olur.

Ben kendi sistemimi kasasız kullanıyorum. Uzay montaj yani.
Oda ısınıyor, pencereyi açtığım zaman işlemci ısısı biraz daha düşüyor.
Bunu şimdi bi de kasa içinde düşün.
İçeriye ne kadar serin hava girerse, işlemci o kadar iyi soğutulur.
Ne kadar serin olursa da o kadar iyi performans verir.

CPU soğutucun hangisi? Wraith stealth mi?
Bilmiyorum intelin kendi stok fani direk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzay montaj tozlanma da sıkıntı yaratıyor mu nasıl rahat mi kullanımı

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Uzay montaj tozlanma da sıkıntı yaratıyor mu nasıl rahat mi kullanımı
Şunlardan mı?
tnuJz.jpg

Şimdilik tozlanma yok, daha 1 ay dolmadı zaten.

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Acaba diyorum ki ben sistemi alalı 1.5 hafta oldu 2 yıl garantisi var desem kasa çok ısınıyor değişim yapmak istiyorum diğer attigim kasa ile değişim yaparlarsa çok iyi olur ama yaparlar mı orası sıkıntı

Şunlardan mı?
Alıntıyı görüntüle

Şimdilik tozlanma yok, daha 1 ay dolmadı zaten.
Evet evet buna benzer aynı model

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Acaba diyorum ki ben sistemi alalı 1.5 hafta oldu 2 yıl garantisi var desem kasa çok ısınıyor değişim yapmak istiyorum diğer attigim kasa ile değişim yaparlarsa çok iyi olur ama yaparlar mı orası sıkıntı
Evet evet buna benzer aynı model
Kasayı tek mi satın aldın?
Hazır sistem mi?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Toplama sistem hazır olarak aldım oem kataloğundan kendileri toplayıp verdi
Eğer kasayı iade etme imkanın varsa, şansını dene. Üstüne biraz ekler, güzel bir şey alırsın.
Eğer "para iadesi yapmayız, başka model veririz" derlerse, kasayı kendin letgo'dan falan satarsın.

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Eğer kasayı iade etme imkanın varsa, şansını dene. Üstüne biraz ekler, güzel bir şey alırsın.
Eğer "para iadesi yapmayız, başka model veririz" derlerse, kasayı kendin letgo'dan falan satarsın.
Bende diyorum işte sadece kasa değişecek değişim yaparlarsa gene iyi üstüne 60 tl eklerim su kasayı alırım olmadı

Bende diyorum işte sadece kasa değişecek değişim yaparlarsa gene iyi üstüne 60 TL eklerim su kasayı alırım olmadı

Yarın arayıp soracağım kapalı olmazsa pazar kapalıysa pazartesi deneyeceğim bakalım değişim yaparlarsa kasayı tek değişirim bakalım ne kadar düşürse kaar benim icin en azından 4 fanlı onu açık hava sirkülasyonu daha iyi bir kasayla değiştirmiş olurum

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bende diyorum işte sadece kasa değişecek değişim yaparlarsa gene iyi üstüne 60 TL eklerim su kasayı alırım olmadı
Yarın arayıp soracağım kapalı olmazsa pazar kapalıysa pazartesi deneyeceğim bakalım değişim yaparlarsa kasayı tek değişirim bakalım ne kadar düşürse kaar benim icin en azından 4 fanlı onu açık hava sirkülasyonu daha iyi bir kasayla değiştirmiş olurum
Değiştirdiğine değmez.
Madem böyle bir şey yapacaksın, az daha koy düzgün bir şey al.
Screenshot_35.png

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
işlemci kullanımı ideal ve maximum kaç olmalı
gpunnun kullanımı %100 olabiliyorsa darboğaz olmaz tabi cpunun kullanımı en fazla 80 olmalı bana göre mesela cpu %80 de gpu%100 de olursa darboğaz olmaz ama gpu işlemci bazlı oyunlarda %100 olmayabilir normaldir

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Değiştirdiğine değmez.
Madem böyle bir şey yapacaksın, az daha koy düzgün bir şey al.
Alıntıyı görüntüle
Öyle mi diyorsun suanlik bütçe biraz kısıtlı o yüzden o kasayı almayı düşündüm aynı fiyat civarlarında ufak tefek oynayabilir sıkıntı yok da bu fiyatlarda attigim gene biraz daha düzgün gibime geldi suankine nazaran işlemci zaten 650 tl gidipte kasaya işlemci fiyatı vermek istemiyorum fp takılıyorum işlemci 9100f

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Öyle mi diyorsun suanlik bütçe biraz kısıtlı o yüzden o kasayı almayı düşündüm aynı fiyat civarlarında ufak tefek oynayabilir sıkıntı yok da bu fiyatlarda attigim gene biraz daha düzgün gibime geldi suankine nazaran işlemci zaten 650 TL gidipte kasaya işlemci fiyatı vermek istemiyorum fp takılıyorum işlemci 9100f
Eğer kasayı iade edip parasını geri alabilirsen, şu kasayı öneririm;

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Eğer kasayı iade edip parasını geri alabilirsen, şu kasayı öneririm;
Evet güzel kasa fakat böyle büyük firmalar böyle durumda iade yapamayız farklı bir urun ile değişim yapabiliriz diyor büyük ihtimalle değişime yöneleceğim bu katologdan hangisini önerebilirsin peki

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet güzel kasa fakat böyle büyük firmalar böyle durumda iade yapamayız farklı bir urun ile değişim yapabiliriz diyor büyük ihtimalle değişime yöneleceğim bu katologdan hangisini önerebilirsin peki
+15 TL daha koy MB511 Mesh al
Screenshot_35.png

Top Bottom