Arama sonuçları: *

1. Emirrt06

FSR desteğini her oyunda açmak?

Hocam galiba karıştırınız, sizin dediğin rsr olması lazım. Ekran kartım R7 240. Bazı oyunları destekliyor ama benim merak ettiğim her oyunda fsr açmanın bi mumkunati var mı?
  2. Emirrt06

FSR desteğini her oyunda açmak?

Arkadaşlar selam. Bazı sayfalarda dolaşırken birisi şey yazmıştı "fsr desteği olmayan oyunlarda fsr kullanma" bu olay nasıl oluyor merak ediyorum ve ayrıca bir şey sormak istiyorum, rsr teknolojisi hangi kartlara gelecek ileride?
  3. Emirrt06

PlayStation3 sinyal yok!

Kanka kumandalar da kontrol edilmiyor dedim :D , kabloda olması sence pek muhtemel mi.
  4. Emirrt06

PlayStation3 sinyal yok!

Arkadaşımın ps3 konsolunu (kırık) online oynaması için sürümünü yükseltiyordum. Yükseltme sırasında ps3 (yeşil ışığı yanmasına rağmen) ekrana görüntü gelmiyordu ve artık kumandaları da çalışmıyordu. Ne yaparsak yapalım sonuç hüsran oldu. Siz bir çözüm biliyorsanız desteklerinizi bekliyorum.
  5. Emirrt06

selamlar ps3 kaç gb nasıl anlarım

Tekrar kırdırmadan oyun yükletemessin. Sadece bu şekil bir sorun olur.
  6. Emirrt06

Eğer Sony'nin çıkardığı güncellemeyi yüklediyseniz geçmiş olsun , sistemin tekrar orjinale dönmüş demektir.
  7. Emirrt06

Güncelleme yapmayınız. Aksi taktirde kırık olan makineniz , orjinal hâline geri döner.
  8. Emirrt06

Bu fotoğraf hakkında bir şeyler yaz

Hocam gta5 açıyor mu ? Wkxosndandismixnsidnd
  9. Emirrt06

Pc cok isiniyor

Fazla ısıdan anakartın ve işlemcin cort olur. Sonra çöpe atarsın zaten.😂
  10. Emirrt06

Bilgisayar kendini kapattı

Genellikle fazla ısınmadan dolayı oluşuyor bu tarz problemler. Onun harici donanımsal veya yazılımsal bir problemde olabilir. Detaylıca bir incelemek gerekiyor.
  11. Emirrt06

Flash belleğe Ready Boost atamak Fps artırır mı ?

Keşke para olsa da , komple bir sistem güncellesek.😂
  12. Emirrt06

Kasa eskiyse , ilk önce anakart değişimi yapmak lazım. Sonuçta ddr2 bir anakarta uyumlu ram bulmak sıkıntı. Kendimden biliyorum 😂
  13. Emirrt06

😂😂😂 Kanka bu yöntem fps arttırmaz , ama biraz olsun bilgisayarını hızlandırabilir.
  14. Emirrt06

Hacı ben yaptım , hani nerede 10 fps?😂
  15. Emirrt06

Yarım fps anca yükselir 😂😂
  16. Emirrt06

En iyi ekran kaydedici programı nedir?

Mobil hakkında bir bilgim yok maalesef.
  17. Emirrt06

En iyi ekran kaydedici programı nedir?

Nvidia bir ekran kartınız varsa , nvidia shadowplay önerebilirim.
  18. Emirrt06

Oyunlarda Drop

Bu problem ben de dahil olmak üzere , çoğu kişi de olan bir problem maalesef. Herhâlde yeni güncellemler ile düzeltirler.
  19. Emirrt06

Oyunlarda Drop

Sadece cs go da drop giriyorsa , ekran kartınız da veya depolama biriminizde bir sorun olduğu ihtimali göz önünden kalkıyor.
  20. Emirrt06

Oyunlarda Drop

Başka oyunlarda da mı böyle drop yiyorsunuz ? , ayrıca depolama biriminizde de problem olabilir.
Top Bottom