Arama sonuçları: *

1. Y

Oyunlarda ve massaüstünde bulanıklık

Merhaba 2 gündür bu sorunla uğraşıyorum bilgisayarımın masaüstünde bulunan programların ve oyunların simgeleri ekranımın en sol tarafına yerleştirdiğimde bulanık oluyor fakat biraz ortaya getirdiğimde simgeler netleşiyor. Bu sorun oyunlarda daha fazla belli oluyor ama ekranın genelinde...
  2. Y

Kulaklığımın mikrofonunu kullanamıyorum

o kadar da değil :D herşeyi denedim ön taraftaki girişleri denedim farklı kulaklık denedim çözüm bulamadım
  3. Y

Kulaklığımın mikrofonunu kullanamıyorum

Yardım edebilecek varsa çok sevinirim çıldırmak üzereyim.Kulaklığın microfonunun çalıştığından eminim ama bilgisayarım microfonu algılamıyor.
  4. Y

Asus arez dual driver güncelleme sorunu

Bi konuda yardıma ihtiyacım var . Ekran kartımın driver ı güncelleme yapmıyor. Yardımcı olabilecek varmı.
  5. Y

Pubg Warzone gibi oyunlarda takılma

Merhaba ben pc toplayalı 1 ay kadar oldu Özellikler : B450 m a pro max ana kart Arez dual RX580 8GB ekran kartı 16GB 3600mhz ram Ryzen 5 3600 işlemci Bu pc de fps oyunlarda anlık olarak takılmalar yaşıyorum ama sorunu bulamadım Yardımcı olabilecek varmı.
  6. Y

Ekren kartı driver sorunu

teşekkürler sorunu çözdüm
  7. Y

Ekren kartı driver sorunu

Herkese merhaba ben 1 ay önce pc topladım ekran kartı olarak asus arez dual rx580 8gb ekran kartı var. Kendi sitesinden driverını kurdum. Ancak pc yi her açtığımda driver ın kurulum ekranı geliyo ve tekrar onaylıyorum herşeyi. Pc kendini otomatik yeniden başlatıyor ama yine driver yükleme ekranı...
  8. Y

Asus ared dual rx580

Uv yi msı afterburner den yaptım ama etkili oldumu emin dwğilim tam olarak nasıl yapmam gerekiyo
  9. Y

Asus ared dual rx580

Bende öyle okudum ama bulamadım ayarlardan
  10. Y

Asus ared dual rx580

Onuda denedim ekran kartının voltajını kısmam lazım ama onuda nerden yapcam bulamadım
  11. Y

Asus ared dual rx580

Fan hızını atirttırdım kasamdada 3 adet önde 1 adette arkada egsoz fanı var
  12. Y

Asus ared dual rx580

Arkadaşlar ekran kartımı yeni aldım ama birz çok ısınıyo gibi geldi bana pubg ultra ayarlarda 82 leri gördüm düşürmek için ne yapabilirim
  13. Y

Asus arez dual 8gb oc

Asus ekran kartım bir haftalık ama pubg ultra ayarlarda 80derceleri gördüm bi forumda okumuştum ekran kartının voltajını düşürürsem bi sorun yaşarmıyım.
  14. Y

Msı b450m-a pro max

Anladım teşekkür ederim 1594027050 Kullandığın ram kaç hz
  15. Y

Msı b450m-a pro max

Onun farkındayım ama galiba o hıza oc ile çıkılıyo diye biliyorum yanılıyomuyum 1594026455 Anakart özelliklerinde 4bin küsür tam emin değilim o hıza kadar ram desteği sağladığı yazıyo ama oc ile. Oc siz ne kadar destekliyo onu merak ettim 1594026485 Yani aldığın gibi kullanıyosun herhangibi oc...
  16. Y

Msı b450m-a pro max

Merhaba msı b450m-a pro max anakart oc siz ram hızı ne kadar bilen varmı
  17. Y

Öneri MSI b450m-a pro max

eyvallah sağol
  18. Y

Birinden duydum da destekliyo ama önce bios güncellemesi yapman lazım dedi kafamı karıştırdı
  19. Y

Msı b450m-a pro max anakartı 3. nesil ryzen 5 3600 ü ilk kullanımda destekermi yoksa bios güncellemesi yapmam gerekirmi. Yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom