Arama sonuçları: *

1. Hüsnü Çoban

İkinci el 3070 Ti alınır mı?

Merhaba bütçem en fazla 8000 TL. Bu yüzden ikinci el 4 5 sene götürebilecek üst seviye bir kart almak istiyorum. Oyunun yanında CAD ve Adobe programları da kullandığım için AMD almayacağım. Ancak VRAM kapasitesinin az olması kafamı kurcalıyor. Aşağıya güvenlik bandı hala yapışık ancak miningli...
  2. Hüsnü Çoban

LG 27GN60-R vs MSI OPTIX G2712

LG monitörü 2 gün önce almıştım ancak 24 inç modellerinin testlerine bakınca MSI monitörün siyah dengesi ve ghostingi daha iyi gibiydi. Ancak LG motion blur teknolojisiyle arayı kapatıyor gibiydi de. Sizce LG'yi iade etmeye değecek bir fark var mıdır...
  3. Hüsnü Çoban

RTX 2080S oyun ve uygulama açınca kapanması

İkinci el Gigabyte RTX 2080 super ekran kartlı bir sistemim var. Oyunlara ve çizim programlarına girince kapanıyor ve fanlar turbo moduna geçiyor, monitör sinyal yok deyip kapanıyor. Macun yeniledim, temizledim, MSI Afterburner'dan fanları boştayken bile %60-70 seviyelerine çektim ancak sorunu...
  4. Hüsnü Çoban

Oyuna girince bilgisayarım kapanıyor

Gigabyte Windforce 2080 Super ve R5 3600'lü ikinci el bir sistem aldım. Tüm sürücüler güncel. Oyuna girdiğimde ekran kapanıyor ve ekran kartı ile işlemci fanı son hız dönmeye başlıyor. Ben fişi çekene kadar ya da psu düğmesini kapatana kadar da hiçbir şey çalışmıyor. Oyunlarda da ana menülerde...
  5. Hüsnü Çoban

Gigabyte Windforce RTX 2080 Super modeli nasıl?

İkinci el bu ekran kartını alacağım. Soğutması ve GPU performansı nasıldır? Sadece oyun oynamayacağım, çizim ve modelleme de yapacağım için stabil ve serin çalışıp uzun ömürlü olmasını istiyorum.
  6. Hüsnü Çoban

İkinci el 3070 8GB vs 3060 12GB

Soruda da belirttiğim gibi alacağım ikinci el sistemlerin birinde 3070, birinde 3060 12 GB var ve fiyatları birbirine yakın. Ancak çizim ve modelleme ile de uğraşıyorum bu yüzden VRAM benim için önemli. Oyunlarda da 8 GB günümüzde yetersiz gelmeye başladı. Sizce hangi kartı almalıyım?
  7. Hüsnü Çoban

Türk Telekom altyapı getirdiğinde başka sağlayıcıdan internet alabilir miyim ?

Ben Türk Telekom fiber altyapısına başvurmak istiyorum. Ancak Türk Telekom' un paketleri çok pahalı onun yerine Turknet almak istiyorum. Altyapıyı Türk Telekom getirdiği için interneti o firmadan mı almak zorundayım ? Böyle bir durum yaşayan var mı ?
  8. Hüsnü Çoban

Fiber altyapı başvurusu

Arkadaşlar ben 13 mbps Adsl internet kullanıyorum. Bizim sitemizde Kablonet altyapısı var ama fiyatları uçuk ve bana lazım olan saatler arasında akıllı sınırsız paketleri hız düşürüyor. Siteye Türk telekom altyapısı için başvuru yapmak istiyorum ancak onun da fiyatları pahalı. Türk Telekom için...
  9. Hüsnü Çoban

Razer DeathAdder V2 mi Logitech G502 mi ?

Arkadaşlar ben bu iki fare arasında kaldım. Tüm özelliklerini araştırdım. Razer'ın yeni optik sensörü bana daha iyi gibi geldi ama yerli ve yabancı forumlarda sol tık tuşunun hassas olduğunu, minik dokunmayla bile çalıştığını söylüyorlar. Logitech'in o kadar tuşunu kullanacağımı sanmıyorum çünkü...
Top Bottom