Neler Yeni

Gigabyte Windforce RTX 2080 Super modeli nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Özseyrek
İkinci el bu ekran kartını alacağım. Soğutması ve GPU performansı nasıldır? Sadece oyun oynamayacağım, çizim ve modelleme de yapacağım için stabil ve serin çalışıp uzun ömürlü olmasını istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,760
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ne kadar?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,714
İsim
Gtx 1090Tİ
İkinci el bu ekran kartını alacağım. Soğutması ve GPU performansı nasıldır? Sadece oyun oynamayacağım, çizim ve modelleme de yapacağım için stabil ve serin çalışıp uzun ömürlü olmasını istiyorum.
2080Super performans olarak 3060ti ile eşit aynı zamanda 8GB bence alınmaz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,766
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
2080Super'ini bilmem ama bende Windforce 2070S var ve soğutması idarelik. 2080S'in bloğu ve fanları daha geniş kalın değil ise kesinlikle sıcak çalışacaktır ki eski kart pad'ler erimiş macun kurumuştur bir de bu masrafların olacak. Kasa içi soğutma ve thermal bakımları ile iş görür seviyeye gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Özseyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2080Super performans olarak 3060ti ile eşit aynı zamanda 8GB bence alınmaz
Maalesef param yetmiyor 3060ti bir sisteme
2080Super'ini bilmem ama bende Windforce 2070S var ve soğutması idarelik. 2080S'in bloğu ve fanları daha geniş kalın değil ise kesinlikle sıcak çalışacaktır ki eski kart pad'ler erimiş macun kurumuştur bir de bu masrafların olacak. Kasa içi soğutma ve thermal bakımları ile iş görür seviyeye gelir.
Videolardan gördüğüme göre aynı bloğa sahip. Kasanın soğutmasıyla daha serin çalışma ihtimali olmaz mı?

Top Bottom