Arama sonuçları: *

1. Xbox 360 E Çipli + 40 tan fazla oyun + 2 kol

Xbox 360 E Çipli + 40 tan fazla oyun + 2 kol

Herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Jtag bulunuyor. GTA 5-4, Max Payne 3, Halo 3, WWE 2K17 gibi toplam 40 tan fazla oyun mevcut. Hafıza olarak 250GB harddisk + 32 GB flaş bellek bulunuyor. Fiyat Son.
  2. SaFKaN0

Kilo vermek isteyenler varsa soru sorabilirler

Iyi geceler herkese. Kilo vermenin en önemli noktalardan birisi de dengeli su tüketimi ve güzel çekilen bir uykudur. Yalnız ara yerde diyetisyen kesildim bende ha! 😁👋🏻👋🏻
  3. SaFKaN0

Evet, aynen öyle. Devamlılık hayatınızın diğer alanlarında da yoksa salıverin gitsin.
  4. SaFKaN0

Bir şey diyemeyeceğim. Haklısınız.
  5. SaFKaN0

Bahsediyordum*
  6. SaFKaN0

Ben köyde yaşıyorum ben onu hesaba katmadim işte. Ben pilav vs den bahsediyorumdum. Fastfood falan yenmemeli dediğiniz gibi.
  7. SaFKaN0

Verimli çalışmalı. Yağ oranı düşüktür zaten adam 63 kilo
  8. SaFKaN0

Bundan ziyade normal yediğiniz yemekleri devam ettirip porsiyonu azaltın derim. Tatlı ve abur cubur sizin için bitmeli kilo vermek için. Mesela kahvaltıda 5 dilim yiyorsan 2 dilim ye. Hayatının temposuna göre uygun miktarda kalori almaya çalış.
  9. SaFKaN0

Ben 2 ayda tam 26 kilo verdim. Aşırı sağlıklı değil ama çok stres olmuştum. Ağırlık çalıştım ve günlük 1800 kalori aldım. Boyum 182 kilom 98 idi. Şu anda 72 boyum aynı 😁😁.
  10. SaFKaN0

Karın çalışman gerek. Spora başlasan iyi olur.
  11. SaFKaN0

Anakartımdaki bu şey ne acaba?

Maalesef. Sanırım anakart gg. Bütün parçaları ayrı pcde denedim hepsi sağlam. Pc durduk yere tık diye gitti bir daha gelmedi. Duman falan çıksa hani psu yaktı diyeceğim de. Bilmiyorum.
  12. SaFKaN0

Ben bu şalteri çektikten sonra 3 kez bipliyor pc. BIOS flashlama işlemi başlatılmadı demekmiş. Ne yapmalıyım acaba? Ekran da gelmiyor.
  13. SaFKaN0

Arkadaşlar anakartın üstünde böyle bir şey var. Neye yaradığını merak ettim. Bilen var mı acaba? Şalter bu sağa sola oynuyor. Ama kalmıyor yerinde.
  14. SaFKaN0

Fan hızını kontrol edemiyorum

Masaüstü
  15. SaFKaN0

Fan hızını kontrol edemiyorum

Arkadaşlar merhaba. Sorun şöyle fan hızı anakartımda biostan işlemci sıcaklığına göre ayarlıyor. Biosta işlemci sıcaklığı görünüyor ama masaüstünde hiçbir programda göremiyorum dolayısıyla fan hızı ayarlanamiyor. Sorun nedir sizce? Nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
  16. SaFKaN0

Xbox 360 sıcaklık değerleri

Peki teşekkürler. CPU max 69 gpu max 65 nasil acaba?
  17. SaFKaN0

Xbox 360 sıcaklık değerleri

Arkadaşlar merhaba. Xbox 360 E model var bende. Normal(default) fan ayarlarında 1 saat duraksız oynadıktan sonra CPU 75-76 GPU 70-72 arası oluyor. Sizce böyle kullanmaya devam edebilir miyim? Sıcaklıklar iyi mi? Böyle çok sessiz. Teşekkürler şimdiden herkese.
  18. SaFKaN0

Anakartımda Bu Ekran Kartı Çalışır Mı?

GT 740 tek slot kaplıyor. 1599476233 Biosla alakalı bir sorun olmaz değil mi. Lenovo forumuna yazmıştım. Öyle bir şeyden bahsetmislerdi. Buyurun ; https://forums.lenovo.com/t5/ThinkCentre-A-E-M-S-Series/Will-My-GT-740-LP-Work-On-My-M58p/m-p/5037230?page=2
  19. SaFKaN0

Anakartımda Bu Ekran Kartı Çalışır Mı?

Arkadaşlar merhaba. Bende Lenovo thinkcentre M58P bulunuyor. Anakart modeli Lenovo 6234-AM6. GT 740 takmayı planlıyorum. Tabi Low profile olandan. GTX 750 Ti, GT 730 takanları gördüm. GT 1030 falan da kullanıyorlar. Bendeki ekran kartı çalışır mı acaba? Bir sorun çıkar mı acaba? Teşekkürler.
  20. SaFKaN0

GTX serisine hamle gelicek mi?

Katılıyorum
Top Bottom