Arama sonuçları: *

1. O

Ryzen 5 2600 RX590'lı Sistem Aniden Kapanıyor

Ben bu kartı başkasına satsam bile yine bela olur hem bozuk bir malı başkasına satmış olurum yine farklı sıkıntılar ...
  2. O

Evet, devam ediyor tabii ki . Daha önce bu kartı garantiye yolladım. Furmark, Benchmark testi yaptıklarını, ekran kartının termal macununu değiştirdiklerini söylediler . Herhangi bir sorunun bulunmadığını söylediler lakin durum bu şekilde ... Kafamı kurcalayan şey de bu zaten. 1602672589...
  3. O

Yukarıda en son attığım fotoğrafı gördünüz mü ? OCCT testi yaptım ve ekran kartında ilk 9 dakika içerisinde 29 hata bulundu. Daha 1 senelik kart olmasına rağmen.
  4. O

Voltajdaki bu dalgalanmalar normal mi ? 1602671710 Ekran kartında birden fazla hata buldu sorun galiba apaçık ortada değil mi ?
  5. O

Memtest86 yaparken XMP kapatılmalı mıdır?

Arkadaşlar bilgisayarım kapanıyor. Tek tek parçalara test yapıyorum. Memtest86 Ram testini yaparken XMP kapatmam söylendi. Böylesi bir şeye gerek var mı ?
  6. O

Nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  7. O

Teşekkür ederim. Sorunun nedenini bulmak için yardımlarınız için buradayım. Umarım bulabilirim. 1602660197 Böylesi bir sorunun bilgisayarı aldıktan 7-8 ay sonrasında çıkması donanım uyuşmazlığından olamaz herhalde öyle değil mi ? Donanım uyuşmazlığı olsa pcyi aldığın gibi direkt sorun başlardı...
  8. O

Kafasına göre bazen kapanıyor bazen kapanmıyor anlamadım gitti ... GTA V oynuyorum kaç gündür hiçbir sıkıntı yok . Bugün ne olduysa tekrar kapanmaya başladı ... Isınma kaynaklı değil bu arada . 1602659056 Bilsem asla ADATA almazdım. Donanım Arşivi youtube kanalında cezbedici bir şekilde...
  9. O

Ekran kartına Furmark testi yapınca yine kapanıyor.
  10. O

Teste başladıktan sonra yorumunu gördüm. Şu an XMP açık test yapıyor. İstersen bir de XMP kapalı test yaparım
  11. O

Memtest86 2 saat falan sürüyor galiba. İsterseniz hemen başlatayım Memtesti USB hazır.Güç kaynağı elimde yok . Bilgisayarcıya götürmeliyim öyle bir durumda.
  12. O

Evet onu biliyorum OCCT programı üzerinden test yaptığımda genelde ekran kartı ve işlemci zorlanıyor. SSD ile ilgili pek bir durum olmuyor. SSD dolayı ile kaynaklandığını anlayabilmek için bir test programı biliyor musunuz ? Denemeden bulamayız ... 1602656735 Bu programın adı nedir hemen test...
  13. O

Şimdi PSU testi yaptım OCCT üzerinden tekrar aynı şekilde kapandı bilgisayar ... 1602656513 Bu yeni bir sorun değil dediğim gibi defalarca kez ramleri çıkartıp takmışımdır. SSD'den olup olmadığını nasıl anlarım bilginiz var mı
  14. O

Ramlerimi kontrol edin derken daha önce çıkar tak yaptım yerlerini değiştirdim.
  15. O

Merhabalar. Yaklaşık 5-6 aydır bilgisayarım nedeninin hangi parçanın sebep olduğunu bilmediğim bir şekilde kapanıyor. Kapanmasından kastım monitöre giden görüntü gidiyor. mouse, klavye, kulaklık gibi bileşenler de çalışmıyor. Lakin kasa çalışmaya fanları dönmeye devam ediyor. Bilgisayar...
  16. O

Ryzen 5 2600 ve RX590 sistem kapanma sorunu

1 Sene normal olarak kullanmıştım son 2 3 ayında sıkıntı çıkartmaya başladı 1601148754 Net olarak çözümü bulabilmem için hangi testleri yapmam lazım ?
  17. O

Ryzen 5 2600 ve RX590 sistem kapanma sorunu

Merhaba arkadaşlar. Donanım Arşivi Türkiye'nin en büyük teknoloji forumlarından birisidir. Bilgisayar konusunda çok önemli bir sorunum var. 3 aydır da bu sorunu çözemiyorum. Lütfen birisi bana yardım etsin. Öncelikle sorunuma gelecek olursak 3 aydır bilgisayarım nedenini bilmediğim bir...
  18. O

SSD DURUMU SİZCE NORMAL Mİ ?

ADATA SU630 480 GB SSD kullanıyorum. 1 senedir de kullanmaya devam ediyorum. Bilgisayarımda kapanma sorunu var. Sorunun hangi parçadan kaynaklandığını tam çözemedim. SSD'ye bir test yaptım. Sonuç olarak da bu veriyi elde ettim. Sizce bir sıkıntı var mı ?
  19. O

R5 2600 ve RX 590 sistemde arıza tespiti nasıl yapılır?

Donanım Arşivinin kendi çıkarttığı bilgisayar tanıtımında 500W psunun fazla fazla yeteceğini söylemişti İbrahim Beydi sanırsam. OCCT testinde güç kaynağını kaç saat teste sokmalıyım ?
  20. O

R5 2600 ve RX 590 sistemde arıza tespiti nasıl yapılır?

Merhabalar. 2 aydır uğraşıyorum ama net bir çözüm getiremedim. İtopya bilgisayardan bilgisayar almıştım. Bilgisayarımı alalı 1 sene oldu. 1 senenin sonlarına doğru ara ara bilgisayarımda kapanmalar oluyordu. Isınmaya bağlı olabileceğini düşündüm. O yüzden çok umursamadım. Bilgisayar boştayken...
Top Bottom